Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов до 150 кв м

Знайдено проектів: 506

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків від 150 кв.м: фото, каталог

Будинок з такою площею може здійснити практично будь-яке ваше бажання!

Вам потрібен великий просторий будинок від 150 кв.м, в якому багато кімнат? Рекомендуємо вам розглянути наступні проекти: Z20Z104Z261v1Z114Zx14 і ще безліч проєктів, скориставшись фільтром «кількість кімнат 6 +». Якщо ж ви шукаєте приватний будинок середніх розмірів з 3 спальнями, подивіться на проекти Z77Zx46Z26Z17. Любителі будинків, планування денної зони яких максимально відкрите, для реалізації під ключ можуть обрати один з цих проектів: Zx5Zx3, Z77Z82Zx11. Тим, хто шукає котеджі в традиційному стилі, рекомендуємо звернути увагу на Z18Z171Z270Z132Z286.

У 2020 році ми додали до каталогу нові цікаві проєкти. Купити їх можна за середньоринковою ціною. А щоб відшукати типовий проект будинку від 150 кв.м максимально відповідний вашим вимогам, можна скористатися зручним фільтром в правій частині сторінки.

Плани проектів будинків від 150 кв м: обираємо з урахуванням потреб майбутнього

Перш ніж обрати готові архітектурні проєкти, важливо чітко оцінити потреби не тільки сьогоднішні, а й майбутні. В іншому випадку будинок може виявитися невиправдано великим або ж, навпаки, дуже тісним. Не дуже хорошими є обидва варіанти, оскільки:

  • Якщо будинок дуже великий, то він займе на ділянці додаткове місце, а взимку доведеться обігрівати зайві квадратні метри. Окрім того, буде значно збільшений кошторис на будівництво непотрібних приміщень;
  • Якщо будинок маленький, то додаткові приміщення доведеться добудовувати (головне, щоб взагалі була можливість розмістити їх на ділянці). Якщо характеристики конструкції дозволять, то можна буде переобладнати горище в житлову мансарду.

Найбільш популярні проекти будинків від 150 кв.м серед сімей понад трьох осіб.


Грамотне планування проектів будинків від 150 кв.м — основа вашого комфорту

Окрім площі важливим критерієм комфортного будинку є планування. Будинки від 150 кв.м повинні характеризуватися грамотним та функціональним плануванням, щоб жити в них було зручно і комфортно. Саме тому розробляти плани будинків від 150 кв.м необхідно з урахуванням наступних правил:

  • Для певних потреб повинні бути спеціальні приміщення (бібліотека, комора, майстерня, пральня і т.д.);
  • Приміщення повинні виконувати своє призначення, а не простоювати даремно: складати в коморі, а майструвати в майстерні;
  • До кожного приміщення повинен бути забезпечений зручний доступ: комора для продуктів поруч з кухнею, а для санок — з гаражем.

Зібрані в нашій колекції будинки від 150 кв.м (фото, креслення, ескізи, схеми, відео можна дивитися в даному розділі) добре продумані і функціональні. Вам необхідно лише визначитися з призначенням, площею і кількістю приміщень, оскільки ми вже подбали про їх грамотне та функціональне розташування! Якщо із запропонованих не вдалося вибрати проєкт, який максимально відповідає вашим вимогам, то можна скористатися низкою доповнень за окрему вартість. Так можна змінити планування будинків від 150 кв.м. Крім того, наші фахівці готові в персональному порядку розробити індивідуальний дизайн будинків від 150 кв.м.

Бажаємо вам насолодитися переглядом і знайти саме ваш оригінальний проект комфортного будинку!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )