Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Комфортні будинки від 150m²

Знайдено проектів: 499

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Ваша давня мрія — будівництво власного будинку, де з комфортом буде жити Ваша велика і дружня сім'я? Безликі міські багатоповерхівки обмеженої площі — не для Вас? Наша компанія готова допомогти зробити перший крок на шляху до своєї мрії. Studio Z500 пропонує Вам купити готовий проект каркасного будинку.

В цьому розділі ми подаємо Вам до уваги готові проекти каркасних будинків. На Ваш вибір близько сотні самих різноманітних проектів, із яких не складає труднощів обрати той, який Вам сподобається.

Архітектори розробили будівлі з житловою площею від 100 до 200 кв. м., багато проектів передбачають наявність зручного вбудованого гаража. Всі проекти відрізняються сучасними і функціональними архітектурними та інженерними рішеннями. Які якості будівель, при будівництві яких застосовуються готові проекти каркасних будинків, забезпечать Вашій сім'ї комфортне проживання в них?

  • Чудові теплоізоляційні властивості - каркасні будинки в усьому світі вважаються одними з найбільш теплих.
  • Простота монтажу – технологія каркасних будинків дозволяє будувати їх в найкоротші строки, при цьому знижений до мінімуму ризик будівельних помилок.
  • Економічність під час експлуатації — для обігріву Вам знадобиться менше енергоресурсів, а значить і фінансові затрати нижче.
  • Надійність і міцність — завдяки новим технологіям будівництва і матеріалам будівля збережеться у відмінному стані протягом десятиліть.

 Купити готовий проект каркасного будинку — це значить:

  • Досягнути необхідного компромісу між дизайном і вартістю виконання.
  • Отримати будинок, комфортний для проживання, з престижним і привабливим зовнішнім виглядом, а значить і підтримати  свій власний імідж.
  • Змінити відношення до життя, її філософію, знайшовши більше свободи і незалежності.

Наша компанія надасть Вам повний комплект проектних документів, що включають архітектурний, конструктивний розділи, а також розділи внутрішніх комунікацій і електричних мереж. Крім того, Studio Z500 надає послуги ландшафтного дизайну та дизайну інтер'єрів, щоб створити для Вас індивідуальну і привабливу атмосферу життєвого простору.

Наші проекти приватних будинків ви можете купити: Вінниця, Донецьк, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кіровоград, Київ, Луцьк, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Харків, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Чернівці.


Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )