Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Будинки з 4 спальнями

Знайдено проектів: 298

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків на 4 кімнати: фото, каталог

Вибираючи проект приватного будинку, нам часто буває складно визначитися з кількістю спалень. Для одних 4 спальні багато, для інших мало. Кількість спалень залежить і від площі будинку, і від його поверховості. Тому щоб допомогти вам зробити правильне рішення, рекомендуємо ознайомитися з усіма правилами вибору проєкту будинку.
Вибираючи проекти будинків на 4 кімнати (фото, відео, креслення, схеми, ескізи розміщені на сайті в цьому розділі) необхідно відповісти на 6 основних питань.
1. Особливості ділянки.
Ще до вибору типового проекту вам необхідно визначитися з ділянкою, на якому ви плануєте будівництво. Це один з дуже важливих моментів, оскільки індивідуальні особливості ділянки можуть вимагати певних обмежень.
Необхідно, також, звернути увагу як розташований в'їзд на ділянку відносно сторін світу. Дуже бажано заздалегідь визначитися з тим, як будуть розміщені інші будівлі на ділянці (гараж, лазня, барбекю, альтанки тощо.). Оскільки це своєю чергою може вплинути на габарити й посадку будинку на ділянці, можливо на його поверховість.
Однак можна вчинити й в такий спосіб: купити бажаний архітектурний проєкт будинку, а після підшукати для нього ділянку з необхідними умовами забудови.
2. Вартість реалізації проекту і будівельні матеріали
Будь-який забудовник буде вибирати для реалізації під ключ проект такого будинку, який буде прийнятним для бюджету, виділеного на будівництво. Однозначно відповісти на питання у скільки обійдеться реалізація того чи іншого проєкту неможливо. Вартість суттєво залежить від обраної технології будівництва і цін на матеріали, а також від регіону забудови. Але все-таки проекти можна розподілити за вартістю реалізації від більш бюджетних до дорожчих. Проекти недорогих котеджів відрізняються простою формою будівлі, двосхилим дахом без фасадних вікон на мансарді, більш скромними габаритами, відсутністю додаткових архітектурних елементів. Детальніше читати тут.
3. Планування проєктів будинків на 4 кімнати: одноповерховий, з житловою мансардою або двоповерховий?
Визначаючись з поверховістю будинку, слід брати до уваги переваги різних варіантів:
Одноповерховий будинок —  все життя в ньому протікає на першому поверсі. Відсутність сходів забезпечує зручний доступ до всіх приміщень. Недоліком є ​​великий простір, для якого потрібна більша ділянка і який складніше опалювати. Будівництво такого нового будинку обходиться дорожче в порівнянні з мансардним будинком такої ж площі. Оскільки площа фундаменту і площа даху одноповерхового будинку такої ж площі значно більше, а це дуже значні показники витрат в процесі будівництва.
Одноповерховий будинок з житловою мансардою — зазвичай проекти будинків з мансардою припускають поділ на нічну і денну зони. Будинок з мансардою краще утримує тепло. Такий енергоощадний будинок гарне рішення для невеликих ділянок землі. Недоліками є схили даху, які можуть вимагати великих зусиль з облаштування, й низька атикова стіна між перекриттям верхнього поверху і нижньою частиною даху. Крім того, для будівлі потрібно утеплення великої площі даху. Можуть, також, виникнути деякі комунікаційні незручності.
Будинок з повноцінним другим поверхом надає зручний і повністю готовий до використання простір на другому поверсі. Але його зведення обійдеться дорожче будинку з мансардою тієї ж площі.
Одноповерховий будинок з можливістю доброустрою горища є проміжним рішенням між одноповерховим й мансардним будинком : будівництво можна розділити на етапи та облаштовувати додатковий простір поступово, в міру потреби.
4. Плани проектів будинків на 4 кімнати: робимо прогноз на майбутнє
Тепер необхідно визначитися з тим, скільки приміщень і яких саме вам потрібно. Коли ми складаємо список необхідних приміщень в будинку, ми відштовхуємося від сьогоднішнього життєвого досвіду нашої сім'ї, чого нам не вистачає: великої майстерні або великої вітальні; що незручно: довгі коридори, незручний поділ комори та кухні? Це все вірно. Але при цьому ще дуже важливо спробувати спрогнозувати майбутнє на 10 - 15 років вперед. Чи будуть з вами жити ваші дорослі діти, ваші батьки? Чи плануєте ви велику сім'ю? Чи будуть в будинку часті гості? Відповіді на ці питання можуть вплинути на кількість кімнат в будинку, їх взаємне розташування.
5. Плани будинків з 4 кімнатами: вибір оптимальної площі будинку
Площа будинку залежить від стилю життя його мешканців, від можливостей ділянки та бюджету. Але, перш за все, в будинку повинно бути зручно і затишно. Ви ж не хочете, щоб через рік виявилося, що вам бракує місця для шаф або комор? Щоб довелося відмовлятися від покупки крісла-гойдалки або домашньої пальми, оскільки місце для них не передбачено? З іншого боку нікому не потрібні й зайві квадратні метри. При плануванні завжди слід брати до уваги, що додатково + 15% площі відводиться для комор або сполучних приміщень в будинку (наприклад, сходи).
6. Зміни в проєкті
Якщо вам подобається конкретний проект, але він потребує змін, то фахівцями компанії може бути:
Бажаємо знайти в нашому оновленому у 2020 році каталозі кращий для себе проект майбутнього будинку!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )