Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты трехкомнатных домов

Знайдено проектів: 384

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Красиві проекти будинків на 3 спальні: фото, каталог

У процесі вивчення проектів для будівництва приватних котеджів забудовники нерідко замислюються про те, скільки ж спалень має бути в їхньому будинку. Комусь будинок з трьома спальнями здасться надмірністю, для когось буде тісним, а певній категорії забудовників доведеться в самий раз. Площа котеджу грає важливу роль у визначенні кількості спалень. Використовуючи такі критерії оцінки, ви зможете вирішити, чи варто вам вибирати проєкти трикімнатних будинків (фото, відео, схеми, ескізи, креслення доступи на сайті).

1. План трикімнатного будинку: земля для будівництва під ключ

Рішення купити ділянку землі до моменту покупки готового проекту дозволить уникнути багатьох необдуманих витрат. Ця обставина дасть можливість виконати проектування нового будинку з урахуванням індивідуальних особливостей місцевого ґрунту, наявності та глибини залягання пластів ґрунтової води, характеру ландшафту й орієнтації земельного наділу відносно сторін світу. Ці питання є важливими при розрахунку майбутньої площі будинку. Корисно детально вивчити вподобаний проєкт будинку. Три спальні можуть вимагати визначених умов ділянки, на якій вдало буде розташований саме такий будинок.

2. Плани проектів трикімнатних будинків: оптимізація витрат

Кошторис на будівництво котеджу охоплює не тільки оплату робіт і механізмів, що беруть участь в будівництві, але і вартість будівельних матеріалів, врахованих проектом. Реалізувати з вигодою будь-який проєкт який сподобався, можна за допомогою проведення заміни проектних матеріалів на аналоги, більш доступні для придбання. Дані зміни при необхідності вносяться в проектну документацію.

3. Плани трикімнатних будинків: конструктивні властивості

Чи буде будинок комфортним й зовні красивим та оригінальним — безпосередньо залежить від того, скільки в ньому поверхів. Будинок в один поверх буде гідно оцінений мешканцями завдяки доступності всіх його приміщень і відсутності необхідності в регулярних підйомах по сходах. Для будівництва такого будинку буде потрібна ділянка більшої площі й фінансування в більшому обсязі шляхом підвищення його матеріаломісткості.

Одноповерхові будинки зазвичай мають простішу, а значить і дешевшу покрівельну конструкцію, що має, на жаль, великі тепловтрати в порівнянні з дворівневими котеджами.

Шляхом будівництва такого котеджу можна уникнути витрат на зведення та облаштування другого рівня. При необхідності деякі архітектурні проєкти припускають можливість створення на горищі житлової зони з метою розширення корисної площі будинку.

4. Планування трикімнатних будинків: зручність на роки

Вибираючи відповідний саме вам проект для будівництва будинку важливо оцінити, наскільки буде зручне планування проектів трикімнатних будинків вашій родині через 10-20 років. Адже будинок будується не на одне десятиліття, тому важливо проєктом врахувати майбутні потреби на кшталт необхідності переїзду до вас літніх батьків або проживання з дорослими дітьми. Три спальні стануть хорошим рішенням в цій ситуації, а також просто для тих, хто любить збирати у себе вдома компанії друзів з ночівлею.

5. Проект будинку 3 кімнати: як вибрати оптимальну площу будинку?

Основними факторами, що впливають на вибір площі котеджу, є потреби та фінансові можливості забудовника. Крім цього й умови будівництва грають в цьому питанні не останню роль. Площа повинна бути такою, щоб приміщення будинку були функціональними й комфортними. Нерідко виходить, що будинок побудований з надлишком порожніх кутів або, навпаки, з нестачею площі для розташування улюбленому роялю. Щоб площа котеджу була оптимальною, слід передбачити запас приблизно в 15%, не забуваючи про важливість підсобних й сполучних приміщень.

Рекомендовані значення оптимальних площ внутрішніх приміщень котеджу:

Найменування приміщень
Значення рекомендованої площі, м²
Туалет і душ 
3-6
Передпокій
5-8
Господарсько-побутове приміщення
6-15
Ванна кімната
7-12
Гостьова спальня або робочий кабінет   
10-15
Кухонна зона з коморою
10-20
Кімната, спальня або дитяча
12-22
Гараж для однієї машини
20-30
Вітальня з зоною їдальні  
22-45
Коридори
+10-15%

6. Типовий проект трикімнатного будинку: чи можна змінити?

Професійні проєктувальники при замовленні популярної послуги «зміни проекту» доведуть до ідеалу проект будинку який вам сподобався з даного розділу каталогу (оновлено у 2020 році), удосконаливши його відповідно до ваших побажань і умов будівництва. За окрему ціну фахівці створять індивідуальний дизайн трикімнатних будинків. 
Бажаємо знайти кращий для вас варіант будинку з колекції Z500!

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )