Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Количество санузлов

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:
Мы в Instagramm

Проекты домов с гаражом

Знайдено проектів: 289

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Заміське життя вже давно неможливо собі уявити без гарного гаража! Серед забудовників все частіше постає питання, як вигідніше побудувати гараж: поєднати його з будинком або збудувати окремо? Це визначають потреби конкретного замовника. За допомогою поєднаного з будинком гаража, за умови його грамотного проектування та професійного розрахунку конструкцій, яку може забезпечити якісний проект заміського будинку з гаражем, можна домогтися більшої вигоди та комфорту, ніж у випадку з окремо побудованим гаражем. Важливо бути готовим до того, що такий союз займе більше площі на ділянці. Більшою мірою це стосується одноповерхових котеджів з гаражем, прибудованим збоку. Знадобиться широка земельна ділянка для будівництва такого будинку. На широкій земельній ділянці, яка має невелику глибину, компактніше буде виглядати саме будинок з гаражем.

Проєкти будинків з гаражем: чим вони привабливі?

  • Питання комфорту. Такі будинки зручні при необхідності розвантаження громіздких речей, а також позбавлять від вимушених пробіжок до гаража в морозну, дощову погоду. Полегшить виїзд з гаража встановлена ​​система автоматичного відкриття воріт.

  • Чи можна заощадити? Поєднуючи гараж з будинком, ви виключаєте необхідність будівництва однієї стіни та опорного фундаменту. Якщо ж Ви вирішили вбудувати гараж в будинок повністю, то заощадите й на облаштуванні покриття даху (наприклад, для проектів гаража та мансарди). Конструкції стін гаража можуть припускати простіші, а значить і дешевші матеріали для їх зведення, ніж стіни будинку. Окрім усього відчутна економія буде від скасування інженерних систем, що прокладаються до окремо збудованого гаража.

Основні акценти при зведенні будинку з гаражем, важливі для забудовника:

  • Якщо так сталося, що вам сподобався проект будинку, гараж в якому не передбачено, поспішати з самостійною реалізацією цього задуму ми не радимо. Важливо розуміти, що проєкт, що включає конструктивні рішення по об'єднанню будинку і гаража, досить складний і повинен відповідати підвищеним вимогам до надійності. Проектувальники створюють опалювальну систему з урахуванням розрахунку тепловтрат будівлі, в яку обов'язково входять втрати тепла через гараж. Обов'язкова система вентиляції надійно захистить будинок від проникнення через гараж продуктів згоряння бензину. Розрахунок габаритів приміщення гаража, вибір виду покрівлі та кута її нахилу важливі для гармонізації загального образу будинку з гаражем. Кращі проекти будинків з гаражем враховують всі ці моменти.

Перед тим, як замовити або купити проєкт будинку з підземним гаражем, радимо оцінити необхідні на його реалізацію кошти. Унаслідок витрат на  фундаментні та земляні роботи, робота нульового циклу обійдеться вам в третину від загального кошторису на будівництво будинку. Досягти комфорту від використання такого гаража можна застосуванням додаткової системи танення льоду на під'їзному майданчику та оптимальним значенням кута його нахилу, що лежить в межах 12 °.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )