Підписатися:

Нові проекти Z500

 • +1
  184 м² + гараж 41 м²
 • 0
  135 м² + гараж 35 м²
 • +1
  143 м² + гараж 20 м²
 • -1
  100 м²
 • +1
  248 м² + гараж 27 м²
 • 0
  140 м² + гараж 22 м²
 • +1
  184 м² + гараж 41 м²
 • 0
  140 м² + гараж 22 м²
 • 0
  168 м² + гараж 23 м²
 • +1
  143 м² + гараж 20 м²
 • 0
  135 м² + гараж 35 м²
 • 0
  136 м²
7593

Формула успіху у будівницвті


«Сім разів відмір, один раз відріж» - ця мудрість перевірена століттями, як ніколи справедлива для будівельної сфери. Тому основа успішного будівництва - бачення наперед всіх особливостей і можливих підводних каменів будівельного процесу. Забудовник же, як правило, людина, яка не знає про всі тонкощі цієї сфери. Ідея будівництва будинку викликає у нього безліч сумнівів і питань, в яких тоне мрія про майбутній будинок. Як же побудувати будинок без непередбачених витрат, без переробок, і без нервів?
У цій статті ми з нашими партнерами спробуємо підказати, як правильно організовувати будівництво будинку і уникнути багатьох помилок.
Отже, почнемо по порядку.

Перше. Хто такі будівельники?

строители обсуждают проект

Будь-який об'єкт буді«Сім разів відмір, один раз відріж» - ця мудрість перевірена століттями, як ніколи справедлива для будівельної сфери. Тому основа успішного будівництва - бачення наперед всіх особливостей і можливих підводних каменів будівельного процесу. Забудовник же, як правило, людина, яка не знає про всі тонкощі цієї сфери. Ідея будівництва будинку викликає у нього безліч сумнівів і питань, в яких тоне мрія про майбутній будинок. Як же побудувати будинок без непередбачених витрат, без переробок, і без нервів?вництва, навіть маленький дачний будиночок, будь-який етап і підетап будівельних робіт має свої особливості, вимагає уважного і обережного ставлення. Іноді виникають непередбачені обставини, що вимагають внесення змін в будівельний процес. Впораються з цими завданнями під силу профільним фахівцям, з відповідним досвідом та освітою. Порядна будівельна організація забезпечує будівництво цілою командою  фахівців: це може бути 50-60 осіб, починаючи з менеджера проекту і спеціаліста з кошторису, закінчуючи вузькопрофільними робітниками (бетонні роботи, кладка, вікна, електрика, покрівля, оздоблювальні роботи, водопровід і опалення, вентиляція, сигналізація , інш.) і бере на себе відповідальність за виконані роботи. Більше того багато будівельних компаній періодично проводять навчання своїх співробітників, щоб запропонувати клієнтам саме технологічне, найоптимальніше і вигідне рішення для будівництва. Тому при виборі будівельної організації уточнюйте, що з себе представляють фахівці, які будуватимуть ваш будинок, як буде організований будівельний процес.

Друге. терміни будівництва

Дуже важливо скласти грамотний календарний план робіт. Він допоможе скоординувати дії робітників на будівельному майданчику, виконувати роботи в термін, уникати дорогих переробок. Деякі роботи можуть проводиться одночасно: сантехнічні роботи та виконання зовнішнього оздоблення. Інші роботи на об'єкті потрібно проводити в кілька етапів. Електрики, наприклад, спочатку роблять розводку електрики, після чорнового оздоблення встановлюють електрощит і монтажні коробки, після чистового оздоблення  монтують розетки, вимикачі та світильники, і тільки після певного етапу земляних робіт на ділянці встановлюють контур заземлення. Ці особливості повинні відображатися в календарному плані, їх виконання контролюється виконробом або менеджером проекту.

Третє. Якість будівельних робіт

Для того щоб будинок був побудований якісно контролювати потрібно навіть найкращих  фахівців на кожному етапі робіт. Для цього виконроб відвідує будівельний майданчик 2-3 рази на тиждень, відповідальні етапи робіт приймає профільний фахівець.

Четверте. Підбір будівельних матеріалів

Адаптовані під українські норми проекти будинків, як правило, дозволяють певну гнучкість у виборі будівельних матеріалів. Ринок же, своїм величезним розмаїттям, може втомити і поставити в безвихідь навіть самого наполегливого забудовника. Потрібно не тільки підібрати матеріали з хорошим співвідношенням ціна / якість в рамках бюджету, але й простежити, щоб вони були сумісні між собою. Наприклад, стіни з газобетону не можна утеплювати пінополістиролом, на відміну від цегляних стін. Тому дуже важливо, щоб будівельна організація, яку ви оберете, була компетентна в цих питаннях.

П'яте. Розрахунок кількості будівельних матеріалів

строитель строит дом

Для будівництва будинку необхідно кілька сотень найменувань будівельних матеріалів. І всі позиції потрібно розрахувати в правильній кількості, щоб їх не довелося довозити по 2-3 рази. Без такого розрахунку, будівельні матеріали, як правило, купуються з запасом, і завищення витрат становить близько 10% вартості будівництва. Уникнути цього можна працюючи за кошторисом, складеним на підставі проекту будинку. Тоді всі будівельні матеріали будуть закуплені відповідно до проектних вимог: ні менше, ні більше, а стільки скільки необхідно. Будівельна організація при цьому повинна забезпечити ще й контроль витрати матеріалів, і їх правильне зберігання. Якщо ви не хочете довірити складання кошторису будівельникам, ви можете замовити її в компанії Z500 при покупці проекту будинку.

Шосте. доставка матеріалів

Для того щоб будматеріали були на об'єкті вчасно, потрібно подбати про це своєчасно і  попередньо замовити. Для мінімізації витрат, для запобігання простою робочих важливо врахувати і відстань від постачальника до об'єкта і маршрут доставки.

одноэтажный дом z26

Сьоме. Ціна будівництва та взаєморозрахунки

Багато будівельних  бригад встановлюють розцінки вищі середніх на ринку. Вони розраховують на те, що людина, яка будує вперше, погано обізнана про нинішні ціни на роботи. Вони розуміють: є ризик, що з ними не розрахуються повністю, можуть бути затримки з поставками матеріалів. У разі ж переробок  з  вини будівельників, які є гарантії, що вам відшкодують витрати? Тому вибирайте тих будівельників, з якими ви можете попередньо чітко обумовити всі подібні ситуації, у яких є хороші рекомендації, і які цінують  своою репутацію.
Дорогий читачу , у цій статті ми розповіли тільки про найважливіші аспекти будівництва, для того, щоб продемонструвати наскільки об'ємна, багатофакторна і специфічна дана сфера. Наскільки важко впоратися з усіма її особливостями самостійно, і як важливо не помилитися у виборі будівельної організації. Наша порада: вигідніше все-таки доручити будівництво будинку тим, хто добре зарекомендував себе в цій сфері, ніж самостійно вчитися будівництву на власних помилках і витрачати великі суми на їх виправлення. Компанія Z500 зі свого боку готова рекомендувати вам будівельні компанії, яким ми можемо довірити будівництво наших власних будинків. А приймати рішення, звичайно ж вам.
За надання даної інформації дякуємо компанії «Профікаркас» http://profikarkas.com.ua/

Поділитися з друзями:   

Прокоментувати статтю

Пользователь
Вход/быстрая регистрация
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )