/ua/doma/tag-na-2-semi.html

Пошук за параметрами

Загальна площа

500+20   260

Поверх

Гараж

Дах

Кількість кімнат

Призначення

Розміри будинку

Ширина:
Довжина:

Тип фундамента

Основні конструкції будинку

Матеріали фасадів

Додаткові приміщення

Архітектурні елементи

Конькова балка в бік вулиці

Архітектурний стиль

Підписатися:

Будинки для 2 родин

Знайдено проектів: 29

з інтер’єрами
Сортувати: від найбільших ▼

Вигляд:

Невеликі Великі зображення Список Планування

Архітектори  Studio Z500 пропонують Вам практичне рішення для розміщення під одним дахом двох містких будівель. У розділі представлені готові проекти будинків на дві сім'ї. Серед декількох десятків архітектурних рішень від Studio Z500 ви неодмінно зможете знайти свою майбутню оселю. Зібрані тут проекти двоповерхових будинків під ключ розраховані на площу від 130 кв. м. до 200 кв. м.

Готові проекти будинків на дві сім'ї мають суттєві перевагами:

  • Якщо члени Вашої великої родини мріють про те, щоб жити по сусідству, кожного дня радіючи спілкуванню, тоді ця пропозиція створена саме для Вас.
  • Як зекономити сімейний бюджет при будівництві дому? Дуже просто: спільний  дах, фундамент, системи газопостачання і опалення, водопровід дозволять  істотно скоротити витрати.
  • Іноді родичі, які живуть під одним дахом, відчувають себе скривдженими. Як уникнути цих проблем? Допомогти можуть не психологи, а архітектори. Вони пропонують проекти двоповерхових будинків під ключ, у яких передбачено поділ будівлі на дві незалежні половини. Ви зможете спілкуватися тільки при наявності взаємного бажання та будете позбавлені проблем, пов'язаних із сумісним проживанням, як наприклад, сімей батьків і дорослих дітей.

Studio Z500 надасть Вам повний пакет документів для здійснення поетапного будівництва будинку, а також при необхідності адаптує обраний Вами типовий проект до особливостей земельної ділянки. Будинки на дві сім'ї- це зручне і економічне рішення, переваги якого вже оцінило багато наших клієнтів.

Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )