ВIдомIсть матерIалIв

Для точного обліку та контролю

Відомість матеріалів — це повний перелік всього, що потрібно для будівництва будинку. У цьому документі зазначено абсолютно все до останнього цвяха! Завдяки повній деталізації, точному розрахунку всіх будівельних матеріалів, ви зможете поставити на буд майданчик все необхідне без надлишкових витрат або недобору.

Що ви отримаєте, працюючи з відомостю матеріалів:

  • Ви збережете ваші фінанси та спокій. Переплати для закупівлі непотрібних запасів, або навпаки - додаткові транспортні витрати для докупівлі потрібних позицій, будуть виключені.
  • Ви будете обгрунтовано контролювати будівельний процес. Непотрібні матеріали, незрозумілі завищені обсяги не будуть закуповуватися.
  • Ви зможете виключити форс-мажори, пов'язані з вашим незнанням технічної бази.

У відомості матеріалів інформація максимально деталізована на відміну від даних, зазначених в проекті.

наприклад:
У відомості зовнішньої обробки проекту будинку Zx60 вказані тільки базові матеріали:
  1. декоративна штукатурка 243,5 м2
  2. дерево 43 м2.
Відомість матеріалів представляє повний список усіх матеріалів, потрібних для фасадних робіт:

Отже "Відомість матеріалів" - це інструмент, необхідний для правильної закупівлі і контролю витрат матеріалів.

P.S.Ведомость материалов включает данные только для строительства коробки дома, с внешней и внутренней отделкой, инженерные коммуникации не рассчитаны.

  1. Відомість матеріалів включає дані тільки для будівництва коробки будинку, із зовнішнім та внутрішнім чорновим упорядженням, инженерні комунікації не розраховані.
  2. Бренди, зазначені у відомості, носять рекомендаційний характер, а не обов'язковий або рекламний. Їх можна замінювати на аналоги, але при цьому потрібно розуміти, що кількість аналога може бути іншою.
  3. Відомість матеріалів - зручний документ, якщо ви будуєте будинок самостійно. При будівництві будинку будівельною компанією краще скористатися Тендерною пропозицією: цей документ включає в себе і всі типи, обсяги робіт, на відміну від відомості.
Замовити потрібну послугу — Відомість матеріалів або Тендерну пропозицію - ви можете разом з проектом будинку, додавши відповідну галочку в формі замовлення.
Документ буде надано в електронній версії, в * .xls форматі, доступному для редагування.

для будинку до 250 м2 2 500,00 грн.
для будинку понад 250 м2 3 200,00 грн.
Поділитися з друзями:   
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )