Пакет "Антилід"

Комфорт та безпека взимку

На плоскій покрівлі продовж всієї зими може зібратися великий обсяг снігу, частково криги, які для конструкції будинку небезпеку не являють (наші проекти враховують максимально можливі снігові навантаження). Але для покрівельного покриття утворення криги небажано. Крига, яка тонким шаром покриває покрівлю у відлигу (коли за ніч підталий сніг замерзає, а вдень знову тане), утворює поступово микротріщіни в покритті, і тим самим скорочує термін його експлуатації. Бурульки можуть обривати водостоки. Тому таких ситуацій краще уникати.

Однак позбутися від снігу та льоду можна просто, абсолютно не докладаючи зусиль, з допомогою системи антизледеніння, яка функціонує за принципом "тепла підлога". Вона розтопить лід і стане на заваді утворенню снігу у великому обсязі на покрівельній поверхні. Все, що вам потрібно зробити — це передбачити таку систему в проекті з нашим пакетом "Антилід".

Завдяки системі Антилід ви придбаєте комфорт і безпеку!


Льоду на такій покрівлі не буде зовсім, а якщо буде сніг, то в мінімальній кількості. Ви зможете без побоювань прибрати його самостійно, не ризикуючи посковзнутися — адже між снігом і покрівельним матеріалом буде повітряна подушка, а не небезпечний лід.

Також система Антилід проектується для під'їзду до гаража і для ганку — тим самим вам гарантується безпека на сходах при вході в будинок і комфорт при виїзді з гаражу.

Ми пропонуємо стандартний пакет "Антилід", який включає в себе проектну документацію на систему обігріву:

  • власне плоскої покрівлі та водостоків,
  • вхідної групи,
  • під'їзду до гаражу.

Система розробляється з урахуванням особливостей енергопостачання проекту, обраного вами.
Вартість пакету "Антилід" становить:
для будинків площею до 250 м2 — 2000 грн.
для будинків площею понад 250 м2 — 3000 грн.
Система може, також, бути спроектована за індивідуальним замовленням, якщо мова йде про багатосхилу покрівлю зі складними вигинами.

Приклад проекту, який ви отримаєте, представлений у цій презентації:

 

для домов до 250 м2 2 000,00 грн.
для домов свыше 250 м2 3 000,00 грн.
Поділитися з друзями:   
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )