Пакет "Геологія"

Для тих, хто думає про головне та хоче будувати ґрунтовно

Інженерно-геологічні вишукування проводяться з метою визначення особливостей земельної ділянки та несучої здатності ґрунту. Саме дані геології лежать в основі міцного фундаменту, а отже й всього будинку. Спираючись на результати досліджень, проектувальники визначають конструкцію, глибину закладення, необхідну ширину фундаменту. Головна мета розрахунків — усунути можливі ризики та вплив негативних факторів під час будівництва та майбутньої експлуатації будинку. Геологічні вишукування можуть збільшити або зменшити вартість всієї споруди, але слід розуміти, що в будь-якому випадку це необхідні витрати. Замовивши пакет «Геологія», після проведення геологічних робіт ви отримуєте детальний звіт, який містить:
  • загальні географічні та геологічні характеристики ділянки;
  • характеристики рельєфу ділянки;
  • склад грунтів, їх властивості (природна вологість, пластичність, плинність, пористість, водонасыщаемость, щільність, міцність, деформативність, просадні властивості, промерзаемость, рухливість);
  • інженерно-геологічний розріз ділянки.

Вартість пакету "Геологія" складає від 4000 грн. Архітектурне бюро Z500 надає послуги з геологічних вишукувань на території Києва та київської області.


Вартість послуги залежить від віддаленості ділянки від Києва.

від 6 000,00 грн.
Поділитися з друзями:   
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )