Пакет "Тепла підлога"

Створіть теплу атмосферу у вашому домі!

Ви вже обрали проект будинку? Ви розробили детальний план його реалізації? Якщо так, тоді ви вже думали про відповідну систему опалення! Зовсім нещодавно підлога з підігрівом стала виправданою інвестицією на багато років вперед. Пакет «тепла підлога» від компанії Z500 передбачає створення для вас індивідуального проекту теплої підлоги та його доповнення докладними специфікаціями. Чому тепла підлога?
  • Тепло з усієї поверхні підлоги рівномірно розповсюджується по кімнаті
  • Температура у приміщенні швидко підвищується, легко та недорого підтримується на необхідному рівні.
  • Просте та зручне регулювання температури.
  • Відчуття комфорту та тепла під час ходи по підлозі.

Що входить в пакет «Тепла підлога»? Підбір циркуляційних насосів Визначення конструкції підлоги з нагрівальними елементами Визначення основних показників системи опалення всередині підлоги. Проведення розрахунку тепловтрат через огороджуючи конструкції Плани, з указанням контурів опалення, діаметрів труб, кроку укладки, площі контуру. Повна специфікація матеріалів та устаткування Індивідуальний підхід до кожного проекту, з урахуванням стилю життя кожного покупця.


Вартість проектування теплої підлоги розраховується в заложності від площі приміщення, де  вона передбачається, та складає від 60 грн./м2

Вартість пакету «Тепла підлога» розраховується в залежності від площі приміщення проектування та складає 90,00 грн. /м2
Поділитися з друзями:   
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )