Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zx6
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+2
170,3 м²
Житлова площа
219,9 м²
Загальна площа
21,1 м²
гараж
ціна проекту
18 000 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx6 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 128,1 м²
Проект будинку Zx6 - план-схема 1
Другий поверх 91,9 м²
Проект будинку Zx6 - план-схема 2

Zx6

 
загальна площа 219,9 м²
Гараж 21,1 м²
Площа забудови 248,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 200 m³
Висота 8,9 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 146 m²
Ціна проекту 18 000 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Zx6

Проект Zх6 є ще однією альтернативою будинкам з житлової мансардою. Архітектура відрізняється простотою та стриманістю, а ретельно підібрані деталі та оздоблення фасаду надають йому сучасний стиль і лаконічний характер.
Вхід у будинок, як і тераса, прикрашені критою ажурною конструкцією. У вітальні розташована широкі двері на терасу. У стіни між вітальнею і кухнею розташований камін — прекрасне місце для відпочинку під час довгих зимових вечорів. Кухня, об'єднана з коморою, розташована у фронтальній частині будинку. Зліва від входу є також кімната, яка може слугувати кабінетом, або бібліотекою. З коридору можна потрапити в гараж, в торці якого знаходиться господарське приміщення.
Сходи ведуть до зони відпочинку на верхній поверх, де є три просторі спальні, дві гардеробні та величезна ванна кімната. Ванна кімната і гардеробна доступні також з коридору. Одна із спалень оснащена власною гардеробною кімнатою і виходом на терасу, що ідеально підходить для власників невеликих ділянок.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )