Zx5
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+7
187,6 м²
Житлова площа
239,2 м²
Загальна площа
51,7 м²
гараж
ціна проекту
17 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx5 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx5 Сучасний затишний двоповерховий будинок з пласким дахом, гаражем і терасою на другому поверсі.

 
загальна площа 239,2 м²
Гараж 51,7 м²
Площа забудови 178,2 м²
Кубатура 669,8 m³
Висота 7,2 m
Кут нахилу даху
Площа даху 117,1 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 23,78m × довжина 21,14m
Ціна проекту 17 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля ПВХ мембрана
Будівництво каркасного будинку Zx5

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx5 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Zx5

Проект Zх5 відрізняє простота і в той же час сучасність. Великі скляні стіни, майже плаский дах з парапетом і оригінальні деталі оздоблення підкреслюють інноваційний характер будинку.
На першому поверсі знаходиться зона для повсякденної діяльності, а також двомісний гараж. Індивідуальність приміщень підкреслена акцентами, такими як двосторонній камін між вітальнею і їдальнею, і «острів» з шведським столом на кухні. Особливою перевагою є гараж, з'єднаний з будинком за допомогою комори, яка забезпечує комунікацію з внутрішнім приміщенням і полегшує розпакування покупок. Ще одна перевага даного проекту — додаткова затишна кімната, яка може слугувати тихим кабінетом або затишною спальнею.
Крім цього, на другому поверсі розташовані чотири комфортабельні і просторі спальні, кожна з виходом на велику терасу, дві ванні кімнати, загальна ізольована, а також гардероб. Цікавим доповненням цієї частини будинку є крита тераса.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )