Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zx40
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+5
143,3 м²
Житлова площа
218,2 м²
Загальна площа
38,5 м²
гараж
ціна проекту
18 000 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx40 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 136,5 м²
Проект будинку Zx40 - план-схема 1
Другий поверх 81,7 м²
Проект будинку Zx40 - план-схема 2

Zx40

 
загальна площа 218,2 м²
Гараж 38,5 м²
Площа забудови 191,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 830 m³
Висота 7,49 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 115,1 m²
Ціна проекту 18 000 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Zx40

Проект Zx40 являється будинком унікального дизайну. Фасад цілком виконано  з графіту гальки, що підкреслює його інноваційний характер. Проста конструкція будинку дозволяє легко його планувати  і швидко будувати. Проект ідеально підходить для вузької ділянки землі з бічним входом в гараж. Використання відповідних технологій у будівництві дозволяє зробити цей будинок енергозберігаючим.

Найбільшою перевагою є можливість вносити до проекту Zx40 будь-які зміни внутрішнього простору. Перегородки в кімнатах можуть легко переміщуватися або видалитись цілком, створюючи при цьому величезну перспективу в плануванні житлової площі. Великі засклені площі сприяють тому, що природне світло легко проникає всередину. Збоку розташований камін, який дуже добре зігріває весь будинок, а його полум'я скрасить всі зимові вечори. Ще однією перевагою даного проекту є двомісний гараж з входом з боку будинку. Таке рішення дозволить полегшити доступ до будинку, минаючи його житлову частину. У гаражі є прямий вхід в підсобне приміщення будинку і комору. Це полегшує доставку покупок безпосередньо до місця їх призначення.

Функціонально і практично організовано простір другого поверху. Розташовані тут кімнати світлі, з оригінальними вікнами. Найбільша спальня має власну ванну кімнату і особисту гардеробну. Звідси також можна вийти на простору терасу. Належним чином обставлена, вона цілком може служити зимовим садом.

Zx40 є прекрасним вибором для людей, що шукають унікальний проект. Оригінальний фасад і цікаві доповнення підкреслюють сучасний характер будинку. Функціональні можливості і зручності надають величезний простір для дизайнерських рішень, що робить будинок унікальним в своєму роді. Це і є будинок вашої мрії? Саме такий проект ви шукали? Замовте його вже сьогодні! Здійсніть свої мрії і побудуйте будинок Zx40! 

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )