Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zx38
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+2
144,6 м²
Житлова площа
191,5 м²
Загальна площа
18,5 м²
гараж
ціна проекту
14 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx38 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 100,5 м²
Проект будинку Zx38 - план-схема 1
Другий поверх 91,0 м²
Проект будинку Zx38 - план-схема 2

Zx38

 
загальна площа 191,5 м²
Гараж 18,5 м²
Площа забудови 163,9 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 302,33 m³
Висота 7,5 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 133,35 m²
Ціна проекту 14 700 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Zx38

Проект будинку Zx38 має просту, прямокутну форму. Цікаві комбінації різних матеріалів на фасадах і відмова від традиційних форм карнизів на даху підкреслюють сучасний характер цього проекту. Вхідна зона виглядає більш цікавою завдяки висунутого трохи вперед гаражу.

Денна зона розташована на першому поверсі і зосереджена навколо каміна, розміщеного в центрі будинку. До денної зони належать вітальня з обідньою зоною та відкрита кухня з коморою. На першому поверсі розташовані також ванна кімната з душем, велике господарське приміщення та додаткова кімната, яка може залежно від потреб виконувати функцію спальні, кабінету або гостьової кімнати. План першого поверху доповнює одномісний гараж, вхід до якого є також з передпокою. На другому мансардному поверсі розміщені 4 затишні спальні, а також велика ванна кімната та гардероб.

Zx38 — простий, компактний будинок. Проста форма, двосхилий дах, а також камін роблять його енергозберігаючим і недорогим в будівництві.

 

Проект будинку Zx38 має просту, струнку форму. Цікаві комбінації різних матеріалів на фасадах і відмова від традиційних форм карнизів на даху підкреслюють сучасний характер цього проекту. Вхідна зона виглядає більш цікавою за допомогою висунутого трохи вперед гаража.

Денна зона розташована на першому поверсі і зосереджена навколо каміна, розміщеного в центрі будинку. До денної зони належать вітальня з обідньою зоною та відкрита кухня з коморою. На першому поверсі розташовані також ванна кімната з душем, велике господарське приміщення та додаткова кімната, яка може залежно від потреб виконувати функцію спальні, кабінету або гостьової кімнати. План першого поверху доповнює одномісний гараж, вхід до якого є також з тамбуру. На другому мансардному поверсі розміщені 4 затишні спальні, а також велика ванна кімната та гардероб.

 Zx38 - простий, компактний будинок. Проста форма, двосхилий дах, а також камін роблять його енергозберігаючим і недорогим в будівництві.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )