Zx24
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+47
92,5 м²
Житлова площа
164,1 м²
Загальна площа
19,6 м²
гараж
ціна проекту
14 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx24 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx24

 
загальна площа 164,1 м²
Гараж 19,6 м²
Площа забудови 147,5 м²
Кубатура 897 m³
Висота 8,56 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 193,7 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 20,71m × довжина 22,1m
Ціна проекту 14 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Zx24

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx24 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Zx24

Проект Zx24 має строгу сучасну форму фасаду. Його інноваційність виражається у витончених, струнких і пропорційних лініях. Іншою перевагою є велика тераса і критий балкон на другому поверсі.
На першому поверсі зосереджено основне життя будинку. Тут розташована велика, комфортабельна кімната відпочинку, просторий хол і невеликий санвузол. Вітальня є ідеальним місцем для сімейного відпочинку, відпочинку і прийому їжі. Завдяки частково відкритій кухні, житлова площа збільшується, зберігаючи при цьому свою початкову функцію. Збоку розташовано гараж, який має прямий прохід до вашого будинку. Це допоможе вам тримати його в чистоті і практично використовувати технічне приміщення.
На другому поверсі передбачено чотири спальні, одна з них більшої площі. Там також знаходиться велика, простора ванна кімната з місцем для зручної ванни.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )