Zx17
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+2
113,2 м²
Житлова площа
113,2 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx17 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 113,2 м²
Проект будинку Zx17 - план-схема 1

Zx17 Проект невеликого будинку з двосхилим дахом.

 
загальна площа 113,2 м²
Площа забудови 139,9 м²
Кубатура 310,3 m³
Висота 5,95 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 170,5 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 21,84m × довжина 16,94m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx17 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Zx17

Проект Zx17 — проект невеликого одноповерхового будинку з двосхилим дахом. Простий, сучасний дизайн забезпечує швидке і економічне будівництво. Дерев'яні елементи фасаду збагачують його естетичні характеристики і додають шарму.

Біля входу в будинок розташований просторий передпокій, в якому є багато місця для розташування гардеробу. Хол забезпечує доступ до трьох кімнат і просторої ванної. Без сумніву, великою перевагою цього проекту є об'єднання кухні, їдальні і вітальні, що оптично збільшує розмір приміщення. Вітальня і їдальня мають доступ до критої терасі через скляні розсувні двері. Це рішення інтегрує інтер'єр з внутрішнім садом і прикрашає кімнату. Камін у вітальні буде супроводжувати теплі осінні вечори, а простора тераса стане улюбленим місцем для всієї сім'ї.

Проект одноповерхового будинку Zx17 є цікавою пропозицією для тих, хто любить, щоб весь простір було організовано на одному рівні. Безсумнівно, всi по достоїнству оцінять його функціональне і просторе розташування кімнат. Крім того, завдяки своєму невеликому розміру будинок може бути розміщений на невеликій ділянці землі і витрати на його функціонування теж будуть порівняно невеликі. 


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )