Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zx16
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+7
244,7 м²
Житлова площа
308,7 м²
Загальна площа
51,2 м²
гараж
ціна проекту
18 000 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx16 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 163,6 м²
Проект будинку Zx16 - план-схема 1
Другий поверх 145,1 м²
Проект будинку Zx16 - план-схема 2

Zx16

 
загальна площа 308,7 м²
Гараж 51,2 м²
Площа забудови 240,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 m³
Висота 9,22 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 299 m²
Ціна проекту 18 000 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Zx16

Проект Zx16 — це двоповерховий будинок з гаражем на два автомобілі. Будинок з кожного боку виглядає дуже привабливо, завдяки критим поверхням на рiзних рiвнях. Вхід до будинку розташований з фронатльної частині фасаду. Коридор веде до холу, який поєднує кімнати на першому поверсі. Розташованi тут же сходи ведуть на другий поверх. Вітальня розташована у правому крилі будинку. Вона має два входи — один з холу, а інший з їдальні. У вітальні знаходиться затишний великий камін і подвійні двері, що виходять назовні. Еркер, в якому можна розташувати великий стіл зі стільцями, і широкі вікна на обох стінах забезпечують не лише відмінні смакові відчуття, а й естетичну насолоду для мешканців будинку. Кухня з вікном в задній частині будівлі доповнена практичною коморою. Іншу частину будинку становлять гостьова кімната, санвузол і підсобне приміщення, звідки ви можете пройти в гараж.

На другому поверсі розташована зона відпочинку: три спальні, ванна кімната і кабінет з балконом, з якого відкривається мальовничий вид на сад, забезпечуючи спокій і приємну атмосферу для роботи. Найбільша спальня обладнана шафою.

Проект Zx16 цікавий багатим розмаїттям простору, доповненим коморою, підсобним приміщенням, вбиральнею і кімнатою відпочинку, яка підвищує ваш комфорт. Розподіл кімнат на першому поверсі дуже зручний, і гарантує, що шум між поверхами не буде турбувати людей. Великі площі вікон забезпечують гарний настрій і добробут вашої сім'ї.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )