Zx12
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+17
170,7 м²
Житлова площа
206,2 м²
Загальна площа
35,5 м²
гараж
ціна проекту
14 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx12 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx12 Просторий будинок з боковим гаражем.

 
Житлова / загальна площа 170,7 / 206,2 м²
Гараж 35,5 м²
Площа забудови 153,2 м²
Кубатура 556,8 m³
Висота 9,55 m
Кут нахилу даху 30° / 25°
Площа даху 231,43 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 23,58m × довжина 18,68m
Ціна проекту 14 700 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Zx12

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx12 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Zx12

Проект Zx12 являє собою просторий будинок з бічним гаражем. Інтер'єр, яскравий і чіткий, відрізняється еркером у вітальні, який відкриває прекрасний вид на сад. Включення у фасад дерев'яних деталей надає проекту специфічний і унікальний характер.
Критий вхід у будинок підкреслюють дві елегантні колони. У передпокої передбачено місце для гардероба. З холу можна потрапити в простору вітальню з їдальнею і кухню, оснащену коморою. Широкі вікна у вітальні і балконні двері, що виходять у сад дозволяють відчути єдність з навколишньою природою. Ще одна кімната може використовуватися як кабінету або спальня для гостей.
Другий поверх включає в себе хол, три спальні і дві ванні кімнати. В одній з кімнат є балкон, а в другій лоджія, що дозволить вам насолодитися свіжим повітрям рано вранці або перед сном. Всі кімнати на другому поверсі просторі, добре освітлені і продумані з точки зору підтримки порядку, так як тут передбачено достатньо місця для шаф.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )