Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zx11
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
204,0 м²
Житлова площа
203,8 м²
Загальна площа
ціна проекту
15 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx11 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 104,1 м²
Проект будинку Zx11 - план-схема 1
Другий поверх 99,7 м²
Проект будинку Zx11 - план-схема 2

Zx11

 
загальна площа 203,8 м²
Площа забудови 154,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 984,52 m³
Висота 9,26 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 158,51 m²
Ціна проекту 15 700 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Zx11

Проект Zx11 — це наша пропозиція так званого «пасивного будинку». Завдяки особливості технології, він характеризується надзвичайно низьким енергоспоживанням і високим коефіцієнтом утримання тепла. При покупці цього проекту ви зможете не тільки заощадити свої гроші, а й допоможете захистити навколишнє середовище!

Ключовим елементом проекту є велика, світла вітальня. Її простір було розроблено з урахуванням зручності і комфорту всіх жителів. Чарівний камін не лише зігріває весь будинок, але і приносить багато радості в холодні зимові вечори. Частково відкрита кухня додає додатковий простір кімнаті. До того ж вона має зручну комору, для зберігання необхідних продуктів і начиння. 

Другий поверх являє собою нічну зону. Тут є три просторі спальні, які забезпечують спокійний і комфортний відпочинок. Велика ванна кімната вмістить як розслаблюючу ванну, так і освіжаючий душ.

У цілому, проект Zx11 дуже незвичайний і унікальний. Завдяки сучасним технологіям, він є економічним і корисним для навколишнього середовища. Це очевидний вибір для екологічно мислячих людей. Раціонально спланований дизайн допоможе вам заощадити гроші і жити в гармонії зі своїми власними переконаннями. Хотіли б ви внести свій внесок в охорону навколишнього середовища і зберегти при цьому свої гроші? Змініть наш світ на краще! Адже цей проект і створений, щоб показати іншим можливість життя в гармонії з природою.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )