Zx11
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+1
204,0 м²
Житлова площа
204,0 м²
Загальна площа
ціна проекту
18 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx11 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx11 Проект енергосберігаючего будинку.

 
Житлова / загальна площа 204,0 м²
Площа забудови 126,8 м²
Кубатура 555 m³
Висота 9,18 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 156 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 21,38m × довжина 17,48m
Ціна проекту 18 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx11 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Zx11

Проект Zx11 — це наша пропозиція так званого «пасивного будинку». Завдяки особливості технології, він характеризується надзвичайно низьким енергоспоживанням і високим коефіцієнтом утримання тепла. При покупці цього проекту ви зможете не тільки заощадити свої гроші, а й допоможете захистити навколишнє середовище!

Ключовим елементом проекту є велика, світла вітальня. Її простір було розроблено з урахуванням зручності і комфорту всіх жителів. Чарівний камін не лише зігріває весь будинок, але і приносить багато радості в холодні зимові вечори. Частково відкрита кухня додає додатковий простір кімнаті. До того ж вона має зручну комору, для зберігання необхідних продуктів і начиння. 

Другий поверх являє собою нічну зону. Тут є три просторі спальні, які забезпечують спокійний і комфортний відпочинок. Велика ванна кімната вмістить як розслаблюючу ванну, так і освіжаючий душ.

У цілому, проект Zx11 дуже незвичайний і унікальний. Завдяки сучасним технологіям, він є економічним і корисним для навколишнього середовища. Це очевидний вибір для екологічно мислячих людей. Раціонально спланований дизайн допоможе вам заощадити гроші і жити в гармонії зі своїми власними переконаннями. Хотіли б ви внести свій внесок в охорону навколишнього середовища і зберегти при цьому свої гроші? Змініть наш світ на краще! Адже цей проект і створений, щоб показати іншим можливість життя в гармонії з природою.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )