Zx108
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+12
191,2 м²
Житлова площа
242,5 м²
Загальна площа
46,1 м²
гараж
ціна проекту
16 400 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx108 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Zx108

 
Житлова / загальна площа 191,2 / 242,5 м²
Гараж 46,1 м²
Площа забудови 243,6 м²
Кубатура 1 131,17 m³
Висота 8,35 m
Кут нахилу даху
Площа даху 150,29 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 23,56m × довжина 26,56m
Ціна проекту 16 400 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки, силікатні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля ПВХ мембрана

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Zx108 - розміри ділянки
 

Zx108

Zx108 — це двоповерховий будинок з гаражем, великою терасою над ним і великими площами скління. Оздоблення фасаду, виконане з темної екзотичної деревини і штукатурки холодного білого відтінку, ефектно поєднується з зеленню саду.

Простір чітко зоновано кутовим каміном, поєднаним з кухонною робочою зоною, що відокремлює їдальню від вітальні. Також на першому поверсі розташована додаткова кімната і просторий гараж на два автомобіля. Другий поверх є нічний зоною, в якій представлені три спальні, обладнані двома гардеробними, санвузлами і виходом на терасу.

Проект є сучасним втіленням практичності і буде чудово виглядати як на великих приміських ділянках, так і в щільній міській забудові.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )