Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Zx1
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
257,3 м²
Житлова площа
314,9 м²
Загальна площа
57,6 м²
гараж
ціна проекту
24 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Zx1 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 214,1 м²
Проект будинку Zx1 - план-схема 1
Другий поверх 100,8 м²
Проект будинку Zx1 - план-схема 2

Zx1 Сучасний комфортабельний будинок з великою терасою на другому поверсі і гаражем на два автомобіля.

 
загальна площа 314,9 м²
Гараж 57,6 м²
Площа забудови 252,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 951 m³
Висота 8,3 m
Кут нахилу даху 10°
Площа даху 121 m²
Ціна проекту 24 500 грн.
 
Після адаптації проекта до ДБН України площа будинку, кубатура, площа покрівлі, габарити будинку можуть відрізнятися від вказаних на 5-10%.
 

Матеріали

Фундамент ленточный монолитный
Стіни газобетон, керамічні блоки, силікатні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Zx1

В основі проекту будинку Zx1 лежить кубічний масив, характерний для сучасної архітектури. Гнучке поєднання абсолютно різних матеріалів, таких як горіхове дерево, освіжаюча білизна і тяжкість сталі, а також їх різні комбінації, - все це створює цікавий ефект гармонії та згуртованості. Це будинок для людей, що віддають перевагу зручностi і нестандартним рішенням. При проектування системи приміщень пріоритетом була функціональність з сучасним підходом до дизайну інтер'єру. 

На рівні першого поверху вдалося створити відкритий і розкутий простір, який, незважаючи на це, зберігає інтимність таких зон, як окрема кімната або вхід у санвузол — тактовно захищені ажурною стіною. На першому поверсі розташований також кабінет, освітлений бічними вікнами, що створює цікаве та інноваційне інтер'єрне рішення. Вітальня велика, світла і добре розпланована, її легко облаштувати і знайти місце для сучасних меблів. Особливо цікаво представлено зовнішнє освітлення. Вітальня сполучається з кухнею через відкриту їдальню. На кухні передбачена ніша для великого двокамерного холодильника. У теплі дні можна провести багато прекрасних моментів на терасі, яка злегка захищена прозорою альтанкою.

Хол другого поверху — відкритий для життєдіяльності простір. Антресолі, що створюють порожнечу над вітальнею, підсилюють враження простору і сучасності. Хол можна призначити для домашніх розваг, таких як більярд, або облаштувати традиційну бібліотеку. Проте другий поверх призначений, перш за все, для сну і відпочинку. Тут знаходяться спальні з великою ванною кімнатою, яку згодом можна розділити на дві менші, з безпосереднім доступом до однієї зі спалень. Безсумнівна перевага цієї частини будинку — доступна з кімнат тераса, захищена парапетом зовні, площею 60м2. Завдяки застосуванню сучасних технологій при її розробці, тераса може виконувати функцію міні-саду або газону. Цікавим рішенням також є верхній ліхтар в одній з кімнат і бічне освітлення, що створює неповторний внутрішній клімат.

Ще одна перевага даного проекту — великий гараж на два автомобілі з можливістю виділення місця для човна, лижного або серфінгового спорядження. З гаража є прямий доступ в будинок через комору, що полегшить сполучення з внутрішніми кімнатами і дозволить швидко розпакувати покупки.

Проект виступає також у версії дзеркального відображення.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )