/ua/projekt/z94.html
Z94
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
97,6 м²
Житлова площа
144,9 м²
Загальна площа
34,5 м²
гараж
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z94 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 144,9 м²
Проект будинку Z94 - план-схема 1

Z94

 
загальна площа 144,9 м²
Гараж 34,5 м²
Площа забудови 198,5 м²
Кубатура 960 m³
Висота 7,19 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 266,3 m²
Рекомендовані розміри ділянки шир. 21,5m × довжина 24,8m
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля

Рекомендовані розміри ділянки

Проект будинку Z94 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z94

Проект Z94 — це проект одноповерхового будинку з гаражем на два авто. Цей невеликий будиночок створить затишок і тепло навіть для великої сім'ї. По мірі зростання ваших потреб ви можете облаштувати горище.

Гараж призначений в першу чергу для автомобіля, але він настільки просторий, що тут можна зберігати паливо, інструменти і багато чого іншого.

Будинок побудований згідно останніх технологій, які розраховані на його енергосбереження. Внутрішній інтер'єр дуже різноманітний, але при цьому максимально практичний. У ньому немає нічого зайвого, що не могло б принести відчутну користь. Велика, багатофункціональна кухня має вихід на передню терасу. Камін, розташований у вітальні, надає необхідний затишок і тепло домашнього вогнища. Їдальня дуже простора і світла. У вітальню можна вийти через садову ділянку. Санвузол розташований також на першому поверсі. Завдяки цим якостям, даний проект може стати багатофункціональним повноцінним будинком для постійного проживання.

 


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )