Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z90
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
148,8 м²
Житлова площа
206,5 м²
Загальна площа
23,4 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z90 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 129,0 м²
Проект будинку Z90 - план-схема 1
Другий поверх 77,4 м²
Проект будинку Z90 - план-схема 2

Z90 Проект функціонального будинку з мансардою і бічним гаражем.

 
загальна площа 206,5 м²
Гараж 23,4 м²
Площа забудови 158,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 489,3 m³
Висота 6,68 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 206 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z90

Проект Z90 являє собою цікавий будинок з мансардою та гаражем. Його проста форма і стандартний варіант планування дає можливість відмовитися від вікон із задньої стіни будови, що може виявитися корисним для ділянки.

Вхід утворює невеликий ганок. Просте розташування кімнат у будинку вказує на його функціональність. Спочатку йде передпокій, а потім хол, що розділяє перший поверх на дві рівні частини. Проект також включає в себе велике підсобне приміщення поряд з гаражем, що, при необхідності, використовується як опалення на твердому паливі.

Простору вітальню оцінять ті, хто любить спілкування з природою. Тут знаходяться великі скляні двері, що ведуть на терасу. Гарний сад допоможе створити мальовничий краєвид. Велика житлова площа створює зручність при перестановці меблів. У повсякденному використанні, комора з кухнею послужить домогосподаркам. Комору зручно використовувати домашнього консервування. З вікон кухні можна побачити свою ділянку.

Тішить око просторий хол зi сходами, що ведуть нагору. Там будуть раді попустувати ваші діти. Просторі спальні мансарди висвітлюються через скляні, красиві й великі вікна. При необхідності, там можливо створити три кімнати.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )