Z87
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+11
71,5 м²
Житлова площа
71,5 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z87 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 71,5 м²
Проект будинку Z87 - план-схема 1

Z87 Одноповерховий будинок, недорогий в будівництві, без несучих стін, з великим господарським приміщенням і двома спальнями.

 
загальна площа 71,5 м²
Площа забудови 88,5 м²
Кубатура 200,2 m³
Висота 5,68 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 141,05 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 18,18m × довжина 15,68m
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z87 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z87

Проект Z87 — це невеликий одноповерховий будинок для однієї повноцінної сім'ї. Найбільшою перевагою будівлі є строгий і елегантний двосхилий дах. Фасад виконаний з використанням деревини. Такі проекти не викликають надто багато проблем для інвесторів в ході реалізації, і робота зазвичай йде швидкими темпами.

Вхід в будинок розташований спереду, після нього йде коридор. Безпосередньо за передпокоєм знаходяться вітальня і кухня. У вітальні є місце для столу зі стільцями, камін і великі, скляні двері, які забезпечують доступ природного світла. Також є вихід на терасу, яка дозволяє насолодитися всією красою навколишнього пейзажу.

У будинку дуже практичний і чарівний інтер'єр, що гармонійно вписується в архітектуру. У цілому проект ідеально підходить для тих, хто цінує функціональність у поєднанні з сучасним дизайном. 


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )