Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z86
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
-2
134,2 м²
Житлова площа
186,0 м²
Загальна площа
51,8 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z86 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 186,0 м²
Проект будинку Z86 - план-схема 1

Z86 Одноповерховий будинок з багатосхилим дахом, зручним плануванням і гаражем на дві машини.

 
загальна площа 186,0 м²
Гараж 51,8 м²
Площа забудови 216,2 м² може не включати площу тераси
Кубатура 491 m³
Висота 6,59 m
Кут нахилу даху 35° / 22°
Площа даху 345,3 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
Після адаптації проекта до ДБН України площа будинку, кубатура, площа покрівлі, габарити будинку можуть відрізнятися від вказаних на 5-10%.
 

Матеріали

Фундамент ленточный монолитный
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z86

Проект Z86 являє собою одноповерховий будинок із вбудованим гаражем на дві машини. Будівля виглядає цікаво завдяки теплій обробці фасаду, і додатковим акцентам, таким як класичний навіс критого входу, що спирається на стовпи. Звідси можна потрапити в передпокій, де на додаток до окремих шаф може розташуватися ще пара стільців.

Денну зону представляє об'єднана вітальня з кухнею. Кухня має практичну комору. Їдальня, яка є невід'ємною частиною вітальні, вміщає в себе великий стіл зі стільцями, а в дальній частині вітальні, зоні відпочинку, розташований камін. З вітальні в сад ведуть подвійні двері. Тут розроблена крита тераса, призначена для проведення вільного часу на свіжому повітрі та активного відпочинку. 

Центральне розташування димоходу та котельні надзвичайно раціонально. Нічна зона будинку відокремлена від вітальні невеликим передпокоєм. Довгий коридор забезпечує зв'язок з двома спальнями та ванною кімнатою, в одній із спалень обладнаний окремий вихід на терасу. Додаткова кімната може бути використана у разі необхідності як домашній кабінет або бібліотека.

В кінці великого двомісного гаража знаходиться безліч корисного і необхідного місця. Воно може служити для зберігання палива або садової техніки. 

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )