Z85
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
130,9 м²
Житлова площа
186,0 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z85 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 93,3 м²
Проект будинку Z85 - план-схема 1
Другий поверх 92,7 м²
Проект будинку Z85 - план-схема 2

Z85 Традиційний будинок c многоскатной дахом і практичною мансардою.

 
загальна площа 186,0 м²
Площа забудови 114,5 м²
Кубатура 408,4 m³
Висота 6,58 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 188,6 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 20,08m × довжина 16,88m
Ціна проекту 12 500 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z85 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z85

Проект Z85 може будуватись в кілька етапів: спочатку перший поверх, а потім горище. Він являє собою простий будинок з традиційним багатосхилим дахом, який закриває ще й терасу, і дає тим самим додатковий простір для проведення сімейних обідів і пікніків з друзями. Кухня може знаходитися як спереду будинку, так і ззаду з виходом на терасу.

Великі кімнати дозволяють вмонтувати в стіну шафу або створити в них додаткові приміщення, наприклад такі, як комора. Хол знаходиться в центрі будинку, з нього можна пройти в будь-яку кімнату. На першому поверсі розташовується їдальня, що має вихід на терасу, вітальня, невелика ванна кімната, кухня, і дві великі кімнати. У вітальні знаходиться сучасний енергоефективний, автоматизований камін з насосом. З вітальні на терасу ведуть подвійні балконні двері. Це рішення дуже зручно не тільки влітку, але і для збільшення життєвого простору навіть у зимовий час. У великий, добре освітленій кухні є величезний стіл, за яким вся родина буде збиратися за обідом, а в разі необхідності, вітальня може слугувати додатковою їдальнею.

З приміщення вітальні можна пройти по сходах на другий поверх, де є своя вітальня і ванна кімната з туалетом, розташування якої не заважає загальної функціональності будинку. На протилежній стороні вітальні знаходяться дві затишні спальні. Таке розташування кімнат дуже зручно, особливо для великої родини, коли важливо, щоб все необхідне було на кожному поверсі.

Будівництво цього будинку дозволить обійтися без зайвих витрат. Несучі стіни розташовані таким чином, що дозволяють поліпшити планування і обзавестися новим інтер'єром, не витрачаючи при цьому додаткових коштів. Також почати будівництво другого поверху можливо за внесення деяких інвестицій. 

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )