Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z81
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
162,8 м²
Житлова площа
208,8 м²
Загальна площа
46,0 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z81 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 208,8 м²
Проект будинку Z81 - план-схема 1

Z81 Одноповерховий будинок з гаражем на два авто з фронтального боку.

 
загальна площа 208,8 м²
Гараж 46,0 м²
Площа забудови 248,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 605,5 m³
Висота 5,87 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 362 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z81

Проект Z81 — це повноцінний будинок з гаражем, який розташований в передній частині будівлі. Будинок припаде до душі тим, кому важливіше всього простота і великий простір. Будинок оснащений усіма сучасними технологіями, він має привабливий і оригінальний зовнішній вигляд.

Головний вхід веде від арочного ганку в коридор, де розташовується великий хол, а одна зі стін служить гардеробом. Навпроти шафи знаходиться невелика ванна кімната.

У лівому крилі розташовується вітальня з каміном, їдальнею та кухнею. Кухня досить велика, що дозволить з'єднати бар з вітальнею і коморою в задньому її кінці. З вітальні можна вийти на велику терасу з видом на сад. У правому крилі будинку знаходяться три спальні, ванна, гараж на дві машини, підсобне приміщення і котельня.

Велика перевага будинку полягає в просторому гаражі, де є можливість зберігання спортивного обладнання та садового приладдя, а також тут розташований вихід на відкриту терасу і другий вихід у передпокій.

Будинок одноповерховий з великим гаражем, сучасної і оригінальної форми. Даний проект ідеально підходить для рухомих і гостинних людей.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )