Z77
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
0
190,3 м²
Житлова площа
222,8 м²
Загальна площа
32,5 м²
гараж
ціна проекту
14 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z77 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 222,8 м²
Проект будинку Z77 - план-схема 1
Другий поверх 0,0 м²
Проект будинку Z77 - план-схема 2

Z77 Одноповерховий будинок елегантного дизайну з гаражем на дві машини і можливістю адаптації горищного приміщення.

 
загальна площа 222,8 м²
Гараж 32,5 м²
Площа забудови 261,0 м²
Кубатура 628,4 m³
Висота 6,98 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 377,2 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 26,48m × довжина 25,64m
Ціна проекту 14 700 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z77 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z77

Проект Z77 задуманий як заміський будинок з гаражем, розрахованим на два автомобіля. Будинок виглядає просто, але зі смаком. Дизайнери приділили особливу увагу парадному входу, який був прикрашений двома ліхтарями на козирку.

Дизайн в цілому слідує класичним канонам, але все ж таки є деякі відступи. Один з них — це можливість перетворення горищного приміщення у додаткові кімнати (здіснивши необхідні зміни у проекті). Особлива увага розробників була приділена практичності. Будинок максимально економічний, цей ефект був досягнутий за рахунок великої кількості вікон і відсутності необхідності в установці енергозберігаючих пристроїв.

У коридорі відведено місце для досить великої шафи. Їдальня плавно перетікає в світлу вітальню — це зроблено, насамперед, для економії місця. Вітальня поділена на кілька зон. Кухня і їдальня плавно суміщені з вітальнею. Крім того, на кухні призначена додаткова кімната, для зберігання продуктів і овочей. При бажанні, їдальню можна відгородити від вітальні «живою стіною» або простою перегородкою. Камін, встановлений у вітальні, створений для того, щоб дозволити втомленим господарям прохолодними вечорами відчути затишок і тепло. Для любителів технічних новинок у стіні вирізаний роз'єм під великий, широкоформатний телевізор. Засклені двері вітальні ведуть прямо на криту терасу. З неї можна милуватися природою і свіжим повітрям щоденно, незалежно від сезону.

У гараж можна пройти через двері в підсобному приміщенні. Через цей же прохід дуже зручно розвантажувати товари, привезені на автомобілі. У гаражі створена окрема кімната для зберігання різних матеріалів, починаючи від деталей і запчастин і закінчуючи паливом і садовим інвентарем.

У спальні і ванну кімнату можна потрапити за тим же коридором. Варто зауважити, що ванних кімнат відразу дві, а спалень цілих три. Маленька ванна призначена в основному для денного використання, тобто для прийому душу. А у великій ванній можна спокійно розмістити сауну та джакузі.

У цьому проекті всі головні функції виконує перший поверх, але якщо вам потрібна додаткова площа, то до ваших послуг завжди велике і просторе горище. Потрібно лише встановити для нього сходи.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )