Z71
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+18
75,8 м²
Житлова площа
91,5 м²
Загальна площа
ціна проекту
8 800 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z71 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z71

 
Житлова / загальна площа 75,8 / 91,5 м²
Площа забудови 59,9 м²
Кубатура 213,5 m³
Висота 7,14 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 110,4 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 16,88m × довжина 15,08m
Ціна проекту 8 800 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця
Будівництво каркасного будинку Z71

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z71 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z71

Проект Z71 зовні виглядає дещо оригінально, за рахунок своєї компактної форми. Фасад будинку передає його унікальну природу і захищає від будь-яких проявів природного клімату, будь то дощ, спека або холодна зима. Критий парадний вхід веде в коридор, звідки можна потрапити в будь-яку кімнату будинку.

Перший поверх поділений на дві частини. Перша — це кухня, їдальня і вітальня. Причому ці кімнати пов'язані один з одним окремими проходами. А на кухні є також комора.

У другій половині будинку знаходяться підсобне приміщення і світла ванна кімната. Тут розташованi і сходи, що ведуть у мансардне приміщення. На другому поверсі розмістилися три великі зручні спальні. Не варто забувати і про простору ванну кімнату з господарським відділенням для прання та сушіння білизни.

Цей проект просто необхідний тим людям, які цінують простоту, практичність, і унікальний дизайн.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )