Z64
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+10
83,8 м²
Житлова площа
83,8 м²
Загальна площа
ціна проекту
8 800 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z64 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z64 Невеликий одноповерховий будинок з функціональним плануванням приміщень і дерев'яною терасою.

 
Житлова / загальна площа 83,8 м²
Площа забудови 103,5 м²
Кубатура 234,7 m³
Висота 6,74 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 166,53 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 17,68m × довжина 18,98m
Ціна проекту 8 800 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця
Будівництво каркасного будинку Z64

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z64 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z64

Проект Z64 є одноповерховим блоковим будинком, дуже дешевим і економічним в експлуатації. Будинок має унікальну атмосферу, простий дизайн, лаконічний в деталях, а також відрізняється сучасними елементами, незважаючи на класичну форму. З критого входу можна потрапити в коридор, а звідси — в підсобне приміщення. Це ідеальне місце для зберігання інструментів і садової техніки, спортивних товарів. У будинку можна виділити дві зони. В одній знаходиться спальня і ванна кімната. В іншій - кухня, вітальня і їдальня. У кухні є зручна комора для зберігання продуктів.

Великi склянi двері у вітальні забезпечують вільний доступ на терасу і дозволяють провести приємний вечір на свіжому повітрі, практично не виходячи з дому. Додатковою перевагою цього проекту є мальовничий вид на сад і околиці. Проект Z64 ідеально підходить для людей, які шукають невеликий економічний будинок, з елементами сучасного дизайну.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )