Z6
Дзеркальне відображення доступно без доплати
0
125,1 м²
Житлова площа
125,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z6 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z6

 
загальна площа 125,1 м²
Площа забудови 153,1 м²
Кубатура 331,5 m³
Висота 5,7 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 241,45 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 22,68m × довжина 23,42m
Ціна проекту 12 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z6 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z6

Проект Z6 являє собою двоповерхову будівлю, розташовану у формі букви «Г». Критий ганок є частиною основної покрівлі. Внутрішня тераса із садом обгороджена стінами, що розширює функціональні можливості вітальні на першому поверсі. Тераса, як і світла простора альтанка, є зачиненою, що дозволяє використовувати її навіть в похмурі, дощові дні. Внутрішній інтер'єр приміщення відрізняється компактністю і функціональністю — тут є безліч місця для шаф і шафок, а також велика комора. Кімната біля входу може бути використана в якості вітальні або кабінету. У загальний простір також включена простора зона відпочинку, що складається з вітальні і кухні, суміщеної з їдальнею. У її центрі знаходиться камін, а в кухні з виходом у внутрішній двір розташована невелика комора. Базова версія проекту даху виконана з дерев'яних конструкцій, завдяки чому будівництво можна вести швидко і економічно. А при зміні кута даху до 38 ° всередині можна розташувати сходи, що дозволить раціонально використовувати додатковий простір на горищі — близько 30м2.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )