Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z57
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+7
61,5 м²
Житлова площа
81,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z57 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 46,7 м²
Проект будинку Z57 - план-схема 1
Другий поверх 34,9 м²
Проект будинку Z57 - план-схема 2

Z57

 
загальна площа 81,6 м²
Площа забудови 96,1 м² може не включати площу тераси
Кубатура 570 m³
Висота 7,52 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 105,02 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z57

Проект Z57 — це затишний, повністю дерев'яний, сезонний будинок, створений спеціально для сімейного відпочинку і прийому гостей. Важливою перевагою такого літнього будинку вважається наявність веранди, на якій можна добре відпочити в літній, погожий день. При бажанні, цей проект можна переобладнати в повноцінне житло, для постійного проживання.

Фасад дуже красивий, він як би радо вітає всіх, хто проходить повз. Дуже красивий ганок обладнано дахом, що тримається за рахунок дерев'яних стовпів. Поруччя біля ганку також дерев'яні, що надає певний наліт старовини і романтики.

Центром першого поверху, безумовно, вважається вітальня, в якій розташувався красивий камін. Він не тільки надає естетики оселі, а й обігріває весь будинок. Крім каміна, у вітальні з легкістю вміщується величезний диван і стіл для сімейних обідів. Таким чином, вітальня об'єднана з їдальнею. Ванна кімната розташована недалеко від входу, вона дуже велика і має свою технічну кімнату.

Через коридор можна вийти на шикарну, криту веранду. Тут нескладно розмістити кілька крісел і стіл. Це прекрасне місце для прийому гостей і сімейного відпочинку.

Другий поверх служить у першу чергу для сну. У ньому розташовуються три спальні, і при нагоді можна добудувати невеликий душ.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )