Z57
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+8
61,5 м²
Житлова площа
74,0 м²
Загальна площа
ціна проекту
8 800 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк адаптації проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z57 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
Перший поверх 39,1 м²
Проект будинку Z57 - план-схема 1
Другий поверх 22,4 / 34,9 м²
Проект будинку Z57 - план-схема 2

Z57 Маленький і зручний будинок з верандою з натурального дерева, простий та недорогий в реалізації.

 
Житлова / загальна площа 61,5 / 74,0 м²
Площа забудови 70,9 м²
Кубатура 179 m³
Висота 7,38 m
Кут нахилу даху 45°
Площа даху 118,9 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 14,82m × довжина 14,9m
Ціна проекту 8 800 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z57 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z57

Проект Z57 — це затишний, повністю дерев'яний, сезонний будинок, створений спеціально для сімейного відпочинку і прийому гостей. Важливою перевагою такого літнього будинку вважається наявність веранди, на якій можна добре відпочити в літній, погожий день. При бажанні, цей проект можна переобладнати в повноцінне житло, для постійного проживання.

Фасад дуже красивий, він як би радо вітає всіх, хто проходить повз. Дуже красивий ганок обладнано дахом, що тримається за рахунок дерев'яних стовпів. Поруччя біля ганку також дерев'яні, що надає певний наліт старовини і романтики.

Центром першого поверху, безумовно, вважається вітальня, в якій розташувався красивий камін. Він не тільки надає естетики оселі, а й обігріває весь будинок. Крім каміна, у вітальні з легкістю вміщується величезний диван і стіл для сімейних обідів. Таким чином, вітальня об'єднана з їдальнею. Ванна кімната розташована недалеко від входу, вона дуже велика і має свою технічну кімнату.

Через коридор можна вийти на шикарну, криту веранду. Тут нескладно розмістити кілька крісел і стіл. Це прекрасне місце для прийому гостей і сімейного відпочинку.

Другий поверх служить у першу чергу для сну. У ньому розташовуються три спальні, і при нагоді можна добудувати невеликий душ.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )