Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z55
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+19
103,1 м²
Житлова площа
103,1 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z55 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 103,1 м²
Проект будинку Z55 - план-схема 1

Z55

 
загальна площа 103,1 м²
Площа забудови 154,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 546,28 m³
Висота 6,11 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 197,5 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z55

Проект Z55 являє собою невеликий, відносно низький будинок. Критий ганок дозволяє відпочивати на ньому незалежно від погоди. Козирок підпирає пара гарних цегляних колон, які чудово поєднуються з дерев'яною конструкцією горища.

Це будинок призначений для тих людей, які цінують перевагу проживання на одному поверсі, і в повноцінно вільному інтер'єрі, який можна змінити в будь-який час, адже несучих стін немає в принципі. Вхід розташований по центру, і захищений від негоди карнизом.

Усередині уживаються сучасний дизайн і практичність. У коридорі є спеціальне місце для встановлення шафи, а також вхід у підсобне приміщення. Взагалі, через коридор можна пройти в будь-яку кімнату будинку безпосередньо. Вітальня пов'язана проходом з кухнею та їдальнею. Далі по коридору розташовані кілька спалень і одна, але велика ванна кімната. На ганку, виставивши альтанку, ви зможете спокійно і невимушено відпочити або влаштувати там невеличке свято.

Дах виготовлений акуратно, з мінімалізмом, але в той же час, його черепиця виглядає вкрай сучасно. При бажанні, ви зможете обладнати і горище. У базовій комплектації сходи не передбаченi, але їх ви можете замовити окремо.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )