Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z5
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+2
155,7 м²
Житлова площа
252,3 м²
Загальна площа
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z5 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 122,9 м²
Проект будинку Z5 - план-схема 1
Другий поверх 129,4 м²
Проект будинку Z5 - план-схема 2

Z5

 
загальна площа 252,3 м²
Площа забудови 148,5 м² може не включати площу тераси
Кубатура 325,7 m³
Висота 6,21 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 237,81 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z5

Проект Z5 представляє собою втілення класичного стилю, що додатково підкреслено симетричним дахом і двома колонами біля входу. У великому саду розташована крита тераса, в якій можна зібратися з друзями на барбекю або всією сім'єю пити каву вранці.

Внутрішній інтер'єр будинку візуально розділений на дві зони, межа між якими проходить від вхідних дверей до тераси. У центральній частині розташований просторий хол, з якого можна потрапити в інші приміщення - у вітальню і їдальню, поєднану з кухнею. Звідси є вихід на криту терасу. Простора і функціональна кухня задовольнить потреби будь-якої господині. При необхідності, тут можна облаштувати невелику комору - простір це цілком дозволяє. З холу сюди веде також невеликий коридор, з якого можна потрапити в спальні і ванні кімнати.

У даному проекті можливе розширення базової версії з використанням горищного простору і збільшенням загальної прощаді на 25м2. Для цього в холі передбачено розташування сходів. Крім цього, похилий дах під кутом 35 ° дає можливість використовувати ще більше корисної площі на горищі. Сама конструкція будівлі проста і відкриває широкі можливості для індивідуальних дизайнерських переваг.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )