Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z36
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
128,1 м²
Житлова площа
186,4 м²
Загальна площа
30,5 м²
гараж
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z36 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 109,3 м²
Проект будинку Z36 - план-схема 1
Другий поверх 77,1 м²
Проект будинку Z36 - план-схема 2

Z36

 
загальна площа 186,4 м²
Гараж 30,5 м²
Площа забудови 135,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 441,4 m³
Висота 6,98 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 163,08 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z36

Проект будинку Z36 виглядає найбільш оригінальним варіантом. Адже на даху гаража розташовується мальовнича тераса. Вхід в будинок оздоблений верандою, дах якої тримається на не менш цiкавих колонах. Цей будинок зовні відрізняє, в першу чергу, сучасний і цікавий дизайн, особливо поєднання дерева і металевих панелей.

Перший поверх дуже просторий, з коридору можна потрапити в будь-яку кімнату безпосередньо. По ліву руку розташована ванна кімната. По праву — сходи, що ведуть на верхній поверх, а також гардеробна з вбиральнею. Бiльшу частину поверху займає кухня і кабінет, до речі, на кухні є невелика комора. Тут ви можете зберігати придбані в магазині продукти. І це ще не все — в кухонну комору можна пройти через гараж і підсобне приміщення.

Гараж призначений, в першу чергу, для паркування автомобіля, але він настільки просторий, що тут можна зберігати паливо, інструменти і багато чого іншого.

Ажурні альтанки, розташовані на терасі, слугують відразу для кількох цілей. Перша — це, звичайно ж, захист від погодних факторів. Друга — вони надають оригінальний вигляд всьому будинку, і останнє, і напевно найважливіше — освітлюють кімнати, що знаходяться на верхньому поверсі сонячним світлом.

По периметру усього першого поверху розташована велика кількість світлих і яскравих вікон, що візуально збільшує внутрiшнiй простір будинку.

Цей проект невеликий по своїм габаритам, нескладний у будівництві, економічний при експлуатації, має чотири спальні, терасу і гараж. Він ідеально підійде для постійного проживання навіть великої родини.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )