Z34
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+9
118,0 м²
Житлова площа
118,0 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z34 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z34

 
загальна площа 118,0 м²
Площа забудови 151,6 м²
Кубатура 414,7 m³
Висота 7,14 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 127,66 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 18,51m × довжина 17,51m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z34 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z34

Проект будинку Z34 ідеально підійде своїм дизайном для тих, кому необхідне недороге, функціональне, легке в будівництві і привабливе зовні заміське житло. План розташування кімнат нагадує прямокутник, який надає чітке і розбірливе розташування усього інтер'єру. На першому поверсі знаходяться кухня з вітальнею, підсобне приміщення і пральна кімната, шафа і туалет, дві спальні і ванна кімната. Неповторний і унікальний у своєму роді характер інтер'єру надають відкритi сходи на другий поверх. Для збільшення простору, складське приміщення знаходиться просто під сходами. Нагорі розташовані дві великі і комфортабельні кімнати, в кожній з яких є спеціальні місця для роздягання. Тут, також, розташована і ванна кімната. Освітлюються кімнати за рахунок мансардних вікон, що виглядає вкрай незвично і оригінально.

Є можливість доповнити цей проект гаражем, сараєм, або ж прибрати бічні вікна.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )