Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z33
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+15
61,2 м²
Житлова площа
141,8 м²
Загальна площа
23,1 м²
гараж
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z33 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 86,3 м²
Проект будинку Z33 - план-схема 1
Другий поверх 55,4 м²
Проект будинку Z33 - план-схема 2

Z33

 
загальна площа 141,8 м²
Гараж 23,1 м²
Площа забудови 138,8 м² може не включати площу тераси
Кубатура 952,11 m³
Висота 7,64 m
Кут нахилу даху 38°
Площа даху 181,18 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z33

Проект будинку Z33 - це функціональне і зручне житло. Витрати на будівництво та подальшу експлуатацію вирішено було скоротити за рахунок простоти форм. Тут присутня дружня і затишна атмосфера, теплі кольори і цікавий фасад будинку, що виконаний з натурального дерева і оброблений декоративною штукатуркою. Будинок з'єднаний з гаражем таким чином, що до нього можна потрапити зсередини, не виходячи на вулицю.

Інтер'єр внутрішніх приміщень розроблений з великою ретельністю і акуратністю, кожен квадратний метр ретельно обмобміркований. У коридорі можна легко вмістити велику шафу, там достатньо місця, щоб члени сім'ї або гості могли спокійно одягтися без тисняви і дискомфорту. Зручнi сходи, крім свого основного призначення, заощаджують ваш простір і при цьому добре вписуються в навколишній інтер'єр.

На першому поверсі розташовані відкрита і простора кухня, вітальня і їдальня, це крім ще кількох зручних комор, ванни і туалету. В центрі вітальні знаходиться камін, який створений, щоб надати романтичну атмосферу у холодні зимові вечори. Туалет і ванна кімната розташованi близько підсобного приміщення, там же знаходиться і піч опалення. У безпосередній близькості від неї розташований і гараж, у нього при необхідності, можна перемістити підсобне приміщення. Таким чином, ви заощадите місце для встановлення котла біомаси.

Верхній поверх спроектований як місце для сну. На ньому поміщається відразу три спальні, причому одна з них виходить на балкон. Решта кімнат обладнані найсучаснішими і яскравими вікнами. Завдяки широкому даху гаража, простора спальня отримала ще більше вільного простору, так само як і ванна кімната.

Незважаючи на свій невеликий розмір, такий будинок є повністю функціональним і задовольняє всі потреби свого господаря.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )