Z297
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+10
93,7 м²
Житлова площа
93,7 м²
Загальна площа
ціна проекту
8 800 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z297 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z297 Двоповерховий будинок з великим господарським приміщенням, підійде, також, для вузької ділянки.

 
Житлова / загальна площа 93,7 м²
Площа забудови 64,6 м²
Кубатура 248,8 m³
Висота 8,12 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 101,5 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 13,94m × довжина 17,2m
Ціна проекту 8 800 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z297 - розміри ділянки
 

Фасади

 

Z297

Z297 — це проект будинку простої форми, покритого двосхилим дахом. Завдяки невеликій ширині фасаду може розміститися на досить вузькій ділянці. Перевагою проекту є другий поверх у повну висоту без скошених стін.

При відносно невеликій площі 93 м2, проект пропонує зручне функціональне планування. На першому поверсі знаходиться денна зона — кухня, об'єднана з їдальнею та вітальнею. Велика котельня з виходом у сад примикає до вітальні та має з нею спільний димохід — це розумне та ефективне рішення. На першому поверсі запроектовані, також, зручна ванна кімната з вікном. Другий поверх це приватна зона будинку. Тут знаходяться три однакові за розміром спальні. Одна з них має окрему гардеробну та вихід на балкон. У холі передбачено, також, місце для просторої шафи. У ванній кімнаті з вікном розміститься окрім ванни пральна машина.

Z297 сподобається прихильникам архітектури стилю модерн. Цікаві доповнення, а також оздоблення фасадів надають йому унікального сучасного характеру.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )