Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z292
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
117,4 м²
Житлова площа
183,2 м²
Загальна площа
33,1 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z292 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 98,3 м²
Проект будинку Z292 - план-схема 1
Другий поверх 85,0 м²
Проект будинку Z292 - план-схема 2

Z292

 
загальна площа 183,2 м²
Гараж 33,1 м²
Площа забудови 180,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 700 m³
Висота 7,35 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 155 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z292

Z292 це будинок для однієї родини, розрахований для вузької ділянки, з мансардою та гаражем. Проста конструкція будинку, двосхилий дах дозволяє зекономити час та кошти на будівництві, а також у подальшій експлуатації. Форму будинку урізноманітнюють накриття над головним входом, тераси, та гараж, що виступає спереду, з балконом над ним. Яскравий відтінок дерев'яних лицювальних плит фасадів та ажурні колони, які "підтримують" накриття над терасою, надають будівлі надзвичайного колориту.

Головною перевагою проекту є розділення на денну та нічну зони. Вхід у будинок проходить через передпокій, в який можна увійти також з гаража. Далі з холу відкривається вітальня з їдальнею та кухнею, частково закритою невеликою перегородкою. Скляні двері вітальні ведуть на терасу — чудове місце для відпочинку у теплий день.

Нічною зоною є мансардний поверх, що складається з трьох великих спалень, загальної гардеробної та ванної кімнати. З кожної кімнати можна вийти на балкон з видом на оточуючий сад.
 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )