Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z29
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+5
145,8 м²
Житлова площа
203,1 м²
Загальна площа
28,1 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z29 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 131,1 м²
Проект будинку Z29 - план-схема 1
Другий поверх 72,0 м²
Проект будинку Z29 - план-схема 2

Z29

 
загальна площа 203,1 м²
Гараж 28,1 м²
Площа забудови 207,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 900 m³
Висота 8,18 m
Кут нахилу даху 22°
Площа даху 135,6 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z29

Проект Z29 являє собою будинок сучасної конструкції з гаражем і великої терасою на рівні другого поверху. Оздоблення фасаду сучасними матеріалами і оригінальне виконання даху - все це додає будівлі елегантності і неповторності. Цей проект є альтернативним по відношенню до проектів з косими дахами. Він рекомендований для тих, хто шукає будинок зi зручним, корисним і функціональним рішенням простору другого поверху.

Внутрішнє планування будівлі виконано у функціональних і просторих рішеннях. На першому поверсі розташовані передпокій, гардеробна і хол, з якого можна потрапити в інші приміщення будинку. Кухня, об'єднана з їдальнею і вітальнею, створює враження єдиного простору, вдало розмежуванного на функціональні зони. У вітальні розташований вихід на терасу з трохи авангардним, але практичним рішенням - прозорою альтанкою. Камін у вітальні створить романтичний настрій у зимові вечори.

Додаткова перевага першого поверху - кабінет, до якого існує можливість ізольованого входу. На першому поверсі також розташовані дві невеликі ванні кімнати і пральня, в яку можна складати білизну безпосередньо з другого поверху. Господарське приміщення може слугувати також у якостi котельні, тут передбачені можливості монтажу сучасних технічних пристроїв.

Додатково в конструкції будівлі передбачено гараж на один автомобіль, з широким в'їздом і господарським приміщенням, яке може служити також у якостi комори або маленької майстерні.

Безсумнівною перевагою другого поверху є вiдсутнiсть скосів і нерівностей стелі. Завдяки цьому, увесь корисний простір можна використовувати повною мірою. Тут також розташована велика бічна тераса. На другому поверсі є три великі спальні, одна з яких має вихід на терасу, ванна кімната і великий гардероб.

Даний проект може виступати в кількох варіантах: наприклад, із задньою терасою, з гаражем, з вікнами в бічних стінах. Доступна також версія проекту в дзеркальному відображенні.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )