Z284
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+9
132,5 м²
Житлова площа
241,3 м²
Загальна площа
23,2 м²
гараж
ціна проекту
14 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z284 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z284

 
загальна площа 241,3 м²
Гараж 23,2 м²
Площа забудови 200,0 м²
Кубатура 1 250 m³
Висота 8,02 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 257,2 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 22,51m × довжина 22,11m
Ціна проекту 14 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z284 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z284

Z284 являє собою акуратний будинок з мансардою та одномісним гаражем. Складна форма, мансардні вікна та сучасний характер оздоблення фасадів визначають його привабливість.

Вхід до будинку, оформлений аркадою, веде у передпокій та хол з місцем для просторої шафи. Денну зону утворюють простора кухня з коморою, їдальня з виходом на криту терасу та комфортна вітальня. На першому поверсі також є додаткова кімната, яку можна використати в якості кабінета або спальні. Господарська зона чітко відокремлена від денної, розташована на 45см нижче від вітальні, потрапити в неї можна через прохід під сходами. В мансарді сплановано три спальні, ванна кімната та пральня. В кожній кімнаті є вихід на балкон. Перевагою проекту є додатковий простір над гаражем, який можна використати як горище.

Z284 є цікавою пропозицією для тих, хто шукає функціональний інтер'єр у традиційному стилі.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )