Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z28
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+8
162,6 м²
Житлова площа
177,8 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z28 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 95,1 м²
Проект будинку Z28 - план-схема 1
Другий поверх 82,7 м²
Проект будинку Z28 - план-схема 2

Z28

 
загальна площа 177,8 м²
Площа забудови 148,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 655 m³
Висота 8,1 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 168,2 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z28
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z28

Проект будинку Z28 характеризує спокійна і класична архітектура, яка припаде до смаку всім прихильникам традиційних рішень, у поєднанні з сучасним, функціональним рішенням внутрішнього планування. Пом'якшений колорит масиву будівлі додає еркер, розташований в їдальні, і тераса з виходом з вітальні.

На першому поверсі розташована простора вітальня, зі зручною кухнею, їдальнею і виходом в сад. Доступний звідси еркер створює просторове відчуття свободи. Кухня може бути ізольованою або поєднаною з рештою житлової площi. При кухні передбачена також практична комора, за рахунок простору якої, у разі необхідності, можна збільшити ванну кімнату. Камін і телевізійний додаток дозволять зібратися всією родиною у теплі домашнього вогнища довгими зимовими вечорами. На першому поверсі розташований також кабінет, який може слугувати кімнатою для гостей.

Завдяки такому плануванню, весь другий поверх може бути присвячений відпочинку, навчанню, грi і сну. Тут розташовані три великі спальні, два великих гардероба і ванна кімната.

Передбачена також можливість виконання будинку у варіанті з гаражем, одно-або двомісним. Це рішення надасть додатковий простір, доступний для верхнього напівповерху, де можна буде організувати додаткову кімнату або господарське приміщення. Відкриті проміжки, ретельно продумані і розділені на зони, забезпечують відчуття свободи і простору, разом з тим зберігаючи теплий домашній клімат. Існує можливість виконання тераси на задній стороні будівлі.

Даний проект також доступний в декількох інших версіях.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )