Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z266
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+5
150,8 м²
Житлова площа
204,0 м²
Загальна площа
20,2 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z266 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 123,0 м²
Проект будинку Z266 - план-схема 1
Другий поверх 81,0 м²
Проект будинку Z266 - план-схема 2

Z266

 
загальна площа 204,0 м²
Гараж 20,2 м²
Площа забудови 196,8 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 203,31 m³
Висота 8,33 m
Кут нахилу даху 37°
Площа даху 208,15 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z266

Проект Z266 це зручний та недорогий у будівництві двоповерховий будинок з двосхилим дахом. Перевагою цього проекту є повністю облаштована мансарда та гараж на одну машину з господарським приміщенням. Сучасне оздоблення фасадів надає традиційній конструкції будівлі унікального характеру.


На першому поверсі розміщена денна зона, яку створюють добре освітлена вітальня з їдальнею та частково закрита кухня з практичною коморою. У вітальні та кухні знаходяться двері, що ведуть на терасу. Був розроблений також вільний простір над вітальнею, який, безсумнівно, додає привабливості цьому проекту. Крім того, на першому поверсі розміщені підсобне приміщення з виходом у гараж та сад, ванна кімната з душем, коридор та додаткова кімната, яка може бути використана у якості кабінета або спальні.
Мансардний поверх — це нічна зона будинку. Тут розташовані три великі, зручні спальні та загальна ванна кімната з ванною та душем.

Z266 це пропозиція для тих, хто шукає сучасний будинок традиційної форми. Функціональні рішення забезпечать жителям комфорт та зручність.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )