Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z26
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+12
101,9 м²
Житлова площа
220,2 м²
Загальна площа
36,5 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z26 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 220,2 м²
Проект будинку Z26 - план-схема 1

Z26

 
загальна площа 220,2 м²
Гараж 36,5 м²
Площа забудови 300,0 м² може не включати площу тераси
Кубатура 1 123,64 m³
Висота 7,55 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 389,65 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z26

Проект Z26 виправдає усі очікування людей, які віддають перевагу одноповерховим будинкам. Прості і строгі лінії будинку, вкритого багатосхилим дахом, є відносно дешевими і легкими у здійсненні. Додаткова перевага — гараж з переходом до житлової частини. Широкий, критий вхід в будівлю, підтримуваний колонами, акцентований просвітом у вигляді трикутника, урізноманітнює передній фасад.

Функціональне планування приміщень робить будівлю надзвичайно зручною у використанні — при кухні розташовується невелика комора, у всіх кімнатах передбачені місця для шаф, а також тут можна помістити маленьку пральню і господарське приміщення. З вітальні забезпечений вихід на частково криту терасу. Камін у центрі приміщення, по сусідству з господарською кімнаткою, дозволяє оптимально вирішити питання опалювального обладнання, що згодом буде благотворно впливати на експлуатаційні витрати. Крім цього, немає необхідності створювати окремий вихід для труби, що знижує витрати на будівництво.

Проект Z26 є одноповерховим будинком, але існує можливість збільшення корисної площі будівлі практично на 90м2 за рахунок використання додаткового простору на горищі. Конструкція будинку забезпечує певну свободу в переплануванні. У залежності від потреб мешканців будинку, зовнішній вигляд його можна збагатити за рахунок еркера в їдальні і зміни функції однієї з кімнат на кабінет або бібліотеку. Крім цього, простору ванну можна розділити на два менших приміщення з прямим доступом в одну з кімнат.

Даний проект доступний у версії дзеркального відображення. Існує також можливість усунення бічних вікон (у вітальні), виконання еркера або бічної тераси.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )