Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z258
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+6
95,9 м²
Житлова площа
95,9 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z258 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 95,9 м²
Проект будинку Z258 - план-схема 1

Z258

 
загальна площа 95,9 м²
Площа забудови 118,1 м² може не включати площу тераси
Кубатура 255,2 m³
Висота 6,71 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 135,3 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
Після адаптації проекта до ДБН України площа будинку, кубатура, площа покрівлі, габарити будинку можуть відрізнятися від вказаних на 5-10%.
 

Матеріали

Фундамент ленточный монолитный
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z258

Проект Z258 гідно оцінять прихильники оригінальної архітектури з традиційними елементами. Позбавлений карнизів двосхилий дах і трохи підняті по відношенню до неї бічні стіни підкреслюють просту геометричну форму будинку. Різноманітність вносять дерев'яні доповнення, які одночасно є навісом над ґанком, а з іншого боку будинку плавно переходять в навіс для тераси біля кухні і їдальні.

Інтер'єр будинку відрізняється ергономічним і функціональним характером. Особливої уваги заслуговує, комфортна, світла вітальня, гармонійно поєднаний з їдальнею. Нічну частина будинку утворюють три спальні і зручна ванна кімната. Крім затишних денної і нічної зон, тут також передбачено господарське приміщення, необхідне в кожному будинку.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )