Z232
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+1
110,3 м²
Житлова площа
158,7 м²
Загальна площа
23,3 м²
гараж
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Строк розробки проекту
30 днів
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z232 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Изменить планировку
Перший поверх 81,2 м²
Проект будинку Z232 - план-схема 1
Другий поверх 77,4 м²
Проект будинку Z232 - план-схема 2

Z232 Оптимальний будинок з високою мансардою, великим господарським приміщенням та гаражем.

 
загальна площа 158,7 м²
Гараж 23,3 м²
Площа забудови 102,4 м²
Кубатура 379,01 m³
Висота 6,98 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 157,89 m²
Рекомендовані мінімальні розміри ділянки шир. 22,34m × довжина 15,14m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Рекомендовані мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z232 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z232

Проект будинку Z232 з колекції Sagitta — це наша відповідь на сучасні тенденції — попит на малі будинки, економічні та прості в будівництві та дешеві в обслуговуванні. Компактна форма і добре продумане і перевірене роками розташування кімнат — це основні переваги цього унікального будинку. Велике господарське приміщення з власним виходом до саду може вмістити як систему отеплення, так і ще багато необхідних інструментів. З цього приміщення можна зробити гостьову кімнату, а все обладнання перенести до гаражу. Так можна отримати додаткову кімнату. Площа санвузлу дозволяє розмістити пральню, таким чином, всі домашні справи можна робити на одному поверсі. Завдяки великій площі скління з південної сторони місце для відпочинку та їдальня виглядають більш просторими та світлими. Розташування кухні з коморою дозволяє повністю відокремити їх від вітальні за допомогою, наприклад, розсувних дверей з матовим склом, що дозволить великій кількості світла з вітальні і їдальні освітлювати також інтер’єр кухні. Невелике вікно на кухні зроблено з точки зору енергоефективності, так як з півночі найбільші втрати тепла, а одна з основних задач цього проекту — заощадження на експлуатаційних витрат. На верхньому поверсі розташовані 3 спальні, одна з яких, спальня для батьків, має власну ванну кімнату і гардеробну.

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )