Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z23
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+4
110,9 м²
Житлова площа
110,9 м²
Загальна площа
ціна проекту
12 200 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z23 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 110,9 м²
Проект будинку Z23 - план-схема 1
Другий поверх -40,8 м²
Проект будинку Z23 - план-схема 2

Z23

 
загальна площа 110,9 м²
Площа забудови 134,9 м² може не включати площу тераси
Кубатура 293,9 m³
Висота 6,45 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 217 m²
Ціна проекту 12 200 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z23
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z23

Проект Z23 відрізняється підвищеною економічністю на стадіях будівництва та експлуатації. Висока швидкість будівництва досягається за рахунок своєрідної конструкції даху і дерев'яних перекриттів. Планування даного проекту передбачає одноповерхову будівлю з відносно строгими формами, але разом з тим привабливим архітектурним рішенням.

Фасад будівлі різноманітить критий ганок, а з боку саду запроектована частково крита тераса, що забезпечує захист від дощу. Неповторність цього проекту досягається за рахунок оздоблення фасаду елементами з клінкеру або щебеню (за бажанням замовника).

Внутрішній простір розділено на дві зони. Денна зона вмiщує вітальню, їдальню з виходом на терасу і кухню з коморою, а нічна складається з трьох спалень, одна з яких може слугувати кабінетом, і ванної кімнати. Оптимальне розміщення кімнат передбачає також місце для гардеробів або шаф-купе.

Даний проект може виступати в кількох варіантах: наприклад, в дзеркальному відображенні. Також за бажанням замовника можна "прибудувати" гараж або зробити вікна в бічних стінах. Доступна також версія цього проекту з використанням корисного простору мансарди (проект Z83).


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )