Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z21
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
+3
153,4 м²
Житлова площа
203,4 м²
Загальна площа
50,0 м²
гараж
ціна проекту
13 500 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z21 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 203,4 м²
Проект будинку Z21 - план-схема 1

Z21

 
загальна площа 203,4 м²
Гараж 50,0 м²
Площа забудови 242,4 м² може не включати площу тераси
Кубатура 571,8 m³
Висота 7,23 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 377,12 m²
Ціна проекту 13 500 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля
Будівництво каркасного будинку Z21
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z21

Проект будинку Z21 має строгі, сучасні обриси завдяки оригінальним деталям оздоблення фасаду. Найбільш важливі з них — цікава кольорова гама, тонкі горизонтальні лінії, горизонтальний поділ вікон, еркер з боку фасаду, багатосхилий дах з висунутим уперед обрисом гаража і низький кут нахилу даху.

Внутрішнє планування також з'єднує сучасність і вірність традиціям функціональності. Усередині спостерігається чіткий поділ на зони: денну, нічну і господарську. З холу доступна ізольована нічна частина будинку, з трьома спальнями і приміщення денної частини. Тут розташована також велика, зручна їдальня з каміном, обідньою зоною, видом на сад і виходом на криту терасу. Сучасна кухня має невелику комору і еркер, який оптимально освітлює приміщення. Звідси можна вийти на криту терасу, яка буде давати тінь у літній післяобідній час або вкриє від дощу в похмурий вечір.

Господарська зона будинку являє собою технічне приміщення і великий гараж з виходом у сад. У гаражі розташоване додаткове приміщення, де можна зберігати дрова для каміна або садові приналежності. У проекті також чудово вирішено питання розміщення шаф і передбачено місце для гардеробів. Велику ванну кімнату можна розділити на дві менші так, що одна з них буде доступна безпосередньо з кімнати. В основній версії проекту розташовано спеціальне перекриття, яке дозволить в подальшому зробити сходи і, в міру потреб господарів, облаштувати горище.

Проект можливий також у дзеркальній версії. Крім цього, проект можна замовити без гаража.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )