Не удалось зарегистрироваться? Напишите, пожалуйста, в наш чат!
Z20
Дзеркальне відображення доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)
0
208,6 м²
Житлова площа
234,8 м²
Загальна площа
ціна проекту
14 700 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z20 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 
Дзеркальне відображення
доступно без доплати (Термін готовності уточнюйте у менеджера)

Змінити планування
Перший поверх 123,1 м²
Проект будинку Z20 - план-схема 1
Другий поверх 111,7 м²
Проект будинку Z20 - план-схема 2

Z20

 
загальна площа 234,8 м²
Площа забудови 150,2 м² може не включати площу тераси
Кубатура 575,3 m³
Висота 7,84 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 270,12 m²
Ціна проекту 14 700 грн.
 
 

Матеріали

Фундамент ленточный сборно-монолитный из ФБС блоков
Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття монолітне перекриття
Покрівля
Підписатися:
Мы в Instagramm
 

Фасади

 

Z20

Будинок Z20 стилізований за зразком панської садиби, тому чудово поєднується з пейзажем приміських околиць. Конструкція будівлі заснована на візуальній осі, що проходить уздовж передпокою — до засклених дверей тераси.

У будинку є внутрішній і зовнішній каміни. Кухня з'єднана з їдальнею, яка має вихід на криту терасу, де можна розташувати місце для гриля. Разом з тим при кухні передбачена маленька комора. У разі забудови існує можливість збільшення їдальні або виконання зимового саду. Мансардний поверх можна облаштувати на подальшому етапі будывництва — верхній поверх для такого випадку функціонально відділений від нижнього. В ньому можна організувати студію або заощадити додатковий простір для 2-4 кімнат з ванною.

Проект може існувати в кількох версіях: наприклад, з бічною терасою, з еркером в їдальні або вітальні, на першому поверсі. Збоку від будинку можна побудувати гараж або криту стоянку для автомобіля. Також доступна версія в дзеркальному відображенні.


 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )