Z176
Дзеркальне відображення доступно без доплати
+6
111,6 м²
Житлова площа
111,6 м²
Загальна площа
ціна проекту
11 100 грн.

архітектурно-будівельний розділ

Доставка безкоштовно!

Проект є в наявності
 

Запитайте про кредит

Якщо Ви шукаєте кредит для будівництва будинку за проектом Z176 Просимо заповнити приведений нижче бланк та наш кредитний консультант зв’яжеться з вами. Дані бланку не будуть передаватися третім особам та будуть використовуватися тільки для виконання вашого запиту.
Ім’я та прізвище:
ел. пошта:
телефон:
зміст:
 

Z176 Функціональний одноповерховий будинок з трьома спальнями і багатосхилим дахом.

 
загальна площа 111,6 м²
Площа забудови 141,9 м²
Кубатура 305,1 m³
Висота 6,37 m
Кут нахилу даху 25°
Площа даху 227,7 m²
Мінімальні розміри ділянки шир. 23,54m × довжина 18,44m
Ціна проекту 11 100 грн.
 
 

Матеріали

Стіни газобетон, керамічні блоки
Перекриття по дерев’яним балкам
Покрівля керамічна черепиця, металочерепиця, цементно-пісчана черепиця

Мінімальні розміри ділянки

Проект будинку Z176 - розміри ділянки
Підписатися:
 

Фасади

 

Z176

Проект Z176 — це невеликий одноповерховий функціональний будинок. Проста конструкція, чотирискатний дах зменшують вартість витрат на будівництво. Цей проект ідеально підходить для тих, хто шукає зручний і затишний одноповерховий будинок.

У будинок можна потрапити через передпокій, де можна легко розмістити шафу для одягу та взуття. З передпокою є вхід до підсобного приміщення. На відносно невеликій площі будинку розміщено все що потрібно. Для комфортності будинок поділений на дві зони. До денної зони відноситься велика вітальня з відкритою кухнею. У кухні розташована комора, де можна зберігати продукти харчування чи додаткове кухонне обладнання. Через великі балконні двері можна потрапити на задній двір.

У правому крилі будинку розташована нічна зона, яка складається з двох кімнатах і великої спальні. В кожній кімнаті заплановане місце для великої шафу. До нічної зони входить також ванна кімната.

Z176 — це будинку з дуже практичним і функціональним плануванням. Класичні елементи фасаду впливає на його зовнішню привабливість, гарно продумане планування та проста конструкція надають компактний і оригінальний вигляд. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає невеликий та зручний одноповерховий дім

 

Схожі проекти

 
 
 
Ми робимо усе можливо для надання послуг найвищого рівня. Якщо ви помітили помилку у функціонуванні сервіса чи неточності в опублікованних матеріалах (не дивлячись на те, що це не може бути підставою для висунення притензій до Z500) обов’язково повідомте нам про свої зауваження або побажання Ми постійно вдосконалюєм продукти, сервіси та послуги.
Обране ( 0 ) Сравнение ( 0 )